Rick and Morty Yeni Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Netflix’in sevilen yapımlarından birisi olan Rick and Morty hayranlarına müjdeli haber geldi. Rick and Morty yeni sezon çıkış tarihi belli oldu. Rick and Morty yeni sezon ne zaman geliyor detaylar haberimizde. 

Rick and Morty Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Rick and Morty hayranlarının yolunu dört gözle beklediği ha geldi ha gelecek dedikleri, Rick and Morty yeni sezonu tarihi belli oldu. Netflix ekranlarının sevilen yapımlarından birisi olan Rick and Morty 4. sezonuyla sevenlerine geri dönüyor. Dizi ile ilgili atılan onlarca “yeni sezon ne zaman?” sorusunu yanıtsız bırakan Adult Swim sonunda Rick and Morty’nin yeni sezonuna dair bir tarih paylaştı. Adult Swim tarafından paylaşılan bu tweette “Kasımda. Rick and Morty kasımda dönüyor” ifadelerine yer verildi. Bu tweet kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve paylaşım aldı. 

Netflix Video Oyun Geliştirmeye Başlayacak!

Rick and Morty’nin çıkış tarihi kesin olarak belirtilmese de Kasım 2019 içerisinde Rick and Morty’nin çıkacağını artık kesin olarak biliyoruz. Şimdilik kaç bölüm olacağı ve bölüm uzunluklarının ne olacağı havada kalan cevapsız sorulardan birkaçı olmuş olsa da Rick and Morty hayranları çoktan Kasım 2019’u beklemeye başladı. 

Rick and Morty’nin 4. Sezon Konusu Ne Olacak ?

Rick and Morty’nin 4. Sezon duyurusunun gerçekleşmesiyle birlikte bazı dedikodular da doğrulanmış oldu. Ortaya çıkan dedikodulara göre 4. Sezon ile birlikte Rick and Morty’nin konusu daha da derinleşecek. Geçtiğimiz yıl Netflix’in Rick and Morty’nin yapımcısı olan Adult Swim’e 70 yeni bölüm siparişi vermediğini de hatırlatacak olursak bizleri uzun bir Rick and Morty serüveni bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite Oyununa John Wick Modu Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478