Reynmen Yeni Şarkı Çıkarttı

reynmen yeni şarkılar

Reynmen yeni şarkı çıkarttı, ünlü Youtuber uzun zamandır beklenen 5 adet şarkısını an itibari ile yayınladı. En çok araştırılan youtuberlar arasında gelen Yusuf Aktaş bütün ilgiyi üzerinde topladı. Reynmen ile ilgili merak edilenler burada.

Reynmen Kimdir?

Reynmen Lakaplı Yusuf Aktaş 5 Aralık 1995 tarihinde doğmuştur. Aslen sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilkokulu A.Kabaklı ilkokulunda okurken daha sonra FSM İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimini bu okulda tamamlamıştır. Lise’de Bahçeşehir İMKB Anadolu Tek. ve End. Meslek lisesine yazılmıştır. Fakat burada eğitimini tamamlamadan mezun olan Aktaş, Başakşehir Lisesine geçiş yaptıktan sonra buradan da ayrılacak liseyi Açıköğretimden tamamlamıştır. Şuanda Radyo ve Televizyon programcılığı eğitimine devam etmektedir. İlk olarak Scorp ismindeki uygulamadan video paylaşarak ön plana çıkan Yusuf Aktaş daha sonrasında sosyal medyanın en çok takip edilen fenomenleri arasında yerini aldı.

reynmen yeni şarkı

Reynmen Yeni Şarkı

Reynmen en son şarkısını 2019 senesinde “Derdim Olsun” parçası ile yayınlamıştı. Bugün itibari ile 5 adet yeni parça yayınlamıştır.

Reynmen Yeni şarkıları

  • Reynmen – Radyoda Neşet
  • Reynmen – Dolunay
  • Reynmen – Hevesim Yok
  • Reynmen – Leila
  • Reynmen – Yoksun Başımda

Reynmen her geçen gün farklı yetenekleri ile bütün dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Reynmen yeni şarkılar listesine https://www.youtube.com/channel/UC_WJVmPwfvlKoT2sNp8aKmg kanalından ulaşabilirsiniz. Reynmen’in yeni şarkıları hakkındaki fikirlerinizi yorumlarda belirtirseniz çok mutlu oluruz.  Yusuf Aktaş’a bu yolunca bizler de OyunPixel Ailesi olarak başarılar diliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Death Stranding Hakkında Bilgiler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478