Reynmen Mahkemelik Oldu

reynmen mahkeme

Türkiye’nin en popüler sosyal medya fenomenlerinden olan Reynmen’nin başı Ela şarkısından dolayı dertte ve bu sebepten Reynmen mahkemelik oldu.

İddialardan yola çıkarak şunu anladık ki Emrah Karakuyu’ya haber vermeden, Ela’nın sponsorluk ve klip işlemleri için 1Milyon TL’lik bir anlaşma sağlamış.

reynmen yeni şarkılar

Reynmen mahkemelik oldu!

Ela şarkısının yasal olarak sahibi olan Emrah Karakuyu’dan habersiz bir şekilde anlaşma yaptığı için, Emrah Karakuyu Reynmen’i mahkemeye vermiş ve tüm bağını koparmış.

Üstelik Ela şarkısı ile ilgili tek problem Emrah Karakuyu’nun iddiaları değil. İddialara göre Karakuyu, Reynmen’e şarkı vermeyi kestikten sonra Reynmen, bir süredir arasının açık olduğu ve Derdim Olsun’un aranjörlüğünü üstlenen Özkan Meydan’la iletişime geçmek ve barışmak zorunda kalmış.

Reynmen, Türkiye’deki profesyonel müzik sektörüne girişini, Derdim Olsun isimli şarkısıyla yaptı. Yüz milyondan fazla dinlenen şarkının popülaritesinden memnun kalan Reynmen, geçtiğimiz yıl da “Ela” isimli bir şarkı çıkardı. En az Derdim Olsun kadar popüler hale gelen Ela, bugün 200 milyondan fazla izlenmiş durumda.

Peki bu kadar bahsetttik ancak Reynmen’nin kim olduğunu bilmiyorsanız buyrun işte detaylar;

Reynmen Kimdir? Hayatına dair detaylar

Yusuf Aktaş (Reynmen) 6 Aralık 1995 tarihinde doğdu. son olarak Başakşehir Lisesin’nde okumuştur ancak orada ki öğretimini yarım bırakmış ve Açıköğretim üzerinden okulu bitirmiştir. Şuan Radyo ve Televizyon programcılığı okumaktadır. Scorp isimli sosyal medya uygulamasında ilk başta tanınmaya başlayan Reynmen Mp3 indir şuan Türkiye’de Sosyal medya fenomenlerinden biridir.

Bizler için yorumlarınız çok değerli, aşağıdan fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Realme X50 Pro 5G Özellikleri ve fiyatı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478