Resident Evil 2’ye Cj ve Big Smoke’lu Mod

Resident Evil 2 Cj Big Smoke

Gta  San Andreas’tan tanıdığımız Cj’i, oyunun başında kullandığı replik ile İnternet’te  son dönemlerde özellikle yabancı sitelerde geyik konusu haline gelince, BeastGamingHD’den Marcos RC İnternet’te en çok sevilen gangsteri bir mod ile Resident Evil 2 dünyasına getiriyor. Cj San Andreas’tan gelen tek kişi değil. Big Smoke’da, Mr.x yerine yerleştirilmiş. 

Mod, orijinal San Andreas’tan Resident Evil 2’ye kopyalanan ses kliplerini ve karakter modellerini içeriyor. Böylece, Big Smoke Cj’ye isabet ettirdiği vuruşlarında, üzüntülü ve ciddi bir ses tonuyla “iyi misin dostum?” diye soruyor. Big Smoke’un bu tepkisi her duyulduğunda tebessüm uyandırıyor.

Ayrıca Big Smoke Cj’yi yakaladığında “Benim Big Smoke” deyişi de moda renk katan replikler arasında.

Cj ve Big Smoke modu, popüler Resident Evil 2 modları arasına girecek gibi duruyor. FPS, renk, kostüm ve Cj ve Big Smoke modu gibi eğlenceli modları yapan, mod toplulukları Resident Evil 2 için harika içerikler üretmeye ve oyunun sürekli olarak oynanmasına olanak sağlıyor. BeastGamingHD ayrıca, Resident Evil 2 için oyuna Thanos ve Thor’u ekleyen bir mod da dahil olmak üzere birden fazla mod yaptı.

Resident Evil 2’yi, Cj ve Big Smoke’lu olarak oynamak ya da farklı modlarla oynamak istiyorsanız, BeastGamingHD’nin youtube sayfasına buraya tıklayarak gidebilir ya da nexumods sitesine giderek erişebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Capcom Oyunları Amazon Üzerinde İndirime Girdi | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Resident Evil 2’ye Cj ve Big Smoke’lu Mod […]

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Halloween Girl”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478