Red Dead Online Eski Günlerine Geri Döndü

En çok sevilen oyunlardan birisi olan Red Dead Redemption 2’nin online modu olan Red Dead Online eski günlerine geri döndü. Oyuncular Red Dead Online’a gelen son güncelleme ile vahşi batıda at koşturmaya devam ediyor. 

Açık dünya oyun sevelerin büyük bir beğeni ile oynadığı Red Dead Redemption 2 oyunu ilk çıktığında oyunun online modu da çok beğenilmişti. GTA online gibi oyun severlerin severek oynadığı Red Dead Online modu bir süre sonra cazibesini kaybetmişti. Oyun severlerin moda olan ilgisini kaybetmesiyle birlikte oyunun popülerliğinde de önemli bir düşüş olmuştu. 

Uzun bir süre beta sürecinde olan Red Dead Online gelen yeni güncelleme ile birlikte Beta sürecinden çıktı. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna yeni hikaye modu ile birlikte yeni kişiselleştirme ve yeni eşyalar geldi. Gelen bir diğer şey ise poker modu oldu. Oyuncuların çok sevdiği yeni güncelleme ile birlikte Red Dead Online modu yeniden ilgi görmeye başladı. 

Red Dead Online ilk açıldığında oyunun sunucuları tıklım tıklım doluydu ancak sonrasında oyuncular modu terk etmeye başladı. Gelen son güncelleme ile birlikte oyuncular moda tekrardan ilgi göstermeye başladı. 

Fortnite Oyuncusu Cloak “Tfue ile hala kardeşiz”

Oyuncuların ilgisinden oldukça memnun olan Rockstar Games, oyuna yeni güncellemelerin gelmeye devam edeceğini belirtti. Take Two yaptığı açıklamada ise Red Dead Online’ı GTA Online seviyesine çekmek için çabaladıklarını belirtti. Bakalım yeni güncellemeler ile birlikte Red Dead Online modu popülerliğini korumaya devam edebilecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Gizemli Logo Baldur’s Gate 3’ün Habercisi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478