Realm Royale: Mage kılavuzu – İpuçları, En İyi Yetenekler, Yapıları ve Efsanevi Silah

Mage Yetenekleri

Pasif yeteneği

 • Mage’nin Pasif Yeteneği, her zaman ekstra% 30 iksir etkinliği sağlar. Bu etkiyi kazanmak için herhangi bir şeyi etkinleştirmeniz gerekmez, sadece bir iksirden içtiğinizde daha iyi bir etki yaratır.

Mage Yetenek #1: Soar

 • Kısaca Uçar, Mage’nin hareket kabiliyetidir ve sınıfın bazı ciddi sinsi yerlere ulaşmasını sağlar. Kendinize savaş meydanında elverişli bir pozisyon vermek için kullanın, böylece ateş etmek için mücadele ederken düşmana daha iyi bir atış yapabilirsiniz.

Mage Yetenek #2: Patlayıcı Şişe

 • Bu patlayıcı iksir, düşman oyuncularının etki alanında yakalanmasına neden olacak.

Mage Abiltiy #3: Fireball

 • Kendinize bir ateş topu atmadan bir Mage diyemezsiniz! Fireball bir oyuncuya çarptığında, aslında bunları geçecek ve arkasındaki düşman hedeflerine zarar vermeye devam edeceğini unutmayın. Yükseltme yaptığınızda , bu yetenek daha fazla zarar verecektir.

Mage Abiltiy #4: Buz Bloğu

 • Ice Block, Mage’nin temel savunma yeteneğidir ve aktive edildikten sonra, üç saniyeliğine tüm hasarlara karşı bağışıklık kazandıran bir buz bloğuna yerleştirilirsiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda Ice Block kırıldığında durumla başa çıkmak için daha iyi bir donanıma sahip olmanız gereken kendi kendini iyileştirme etkisi kazanacaksınız. Yetenek düğmesine bir kez daha dokunarak bunu gerçekten erken başarabileceğinizi unutmayın.

Mage Abiltiy #5: Duvar,

 • Bu yetenek, bir savunma mekanizması olarak ya da takım arkadaşlarından düşman hedeflerini kesmenin bir yolu olarak kullanabileceğiniz savaş alanına bir duvar atar.

 

Mage Efsanevi Silah – Taş Mızrak

 • Mage’nin Efsanevi Silahına Taş Mızrak denir ve her seferinde 270 puanlık hasar veren bir düşmana ateş etmenizi sağlar.
 • Bu, kullanımı kolay bir silah değildir ve hedefleriniz üzerinde sürekli olarak mızrakları bırakabileceğiniz bir noktaya ulaşmak istiyorsanız adil bir alıştırma yapmanız gerekecektir. Hedefleri makul bir yakın mesafeden takip etmeyi, uzun zamana yayılan uzun menzilli yeteneği ile daha kolay bulacaksınız.

Mage İpuçları

 • İşte Mage oyun tarzından daha fazlasını elde etmek için bir avuç ipucu. Bu oyun için çok erken bir gün ve bu nedenle bu bölümün zaman içinde çok fazla genişletilmesini beklemelisiniz.
 • Tüm sınıflar en azından bir çeşit hareket artırıcı kabiliyete sahiptir – her bir maçı başlattığınızda varsayılan olarak sağlanır  ve Mage’nin Soar yeteneği kaçmak veya saldırgan bir saldırı için pozisyon ayarlamak için harikadır. Her zaman ortamınızın farkında olun ve düşman oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmak ve kendiniz için ekstra avantaj kazanmak için Soar’ı nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Sadece bu uygulama size bu hareketin sınırlarını öğretecektir, o yüzden oraya çıkın ve denemeye devam edin!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Realm Royale: Engineer Rehberi – İpuçları, En İyi Yetenekler, Yapıları ve Efsanevi Silah

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478