Razer telefon işinden çekilebilir! Razer Phone 3 üretilmeyecek!

Razer Phone 3

Razer’ın Android telefon pazarından çekileceği bugün gelen işten çıkarmalar ile kanıtlandı. Razer Phone 3 üretilmeyecek!

Razer, geçtiğimiz yıllarda oyun telefonlarının sükse yapması ile Razer Phone ile Android telefon pazarına giriş yapmıştı. Üst düzey donanımının yanında 120 HZ ekran yenileme hızı ile dikkat çeken Razer Phone‘dan Razer Phone 2 üretilmiş ve Razer logosuna RGB aydınlatma eklenmişti. Oyuncuların merakla beklediği 3. telefon için bugün kötü haber geldi.

Razer Phone 3’ün fişi çekildi

Razer’a yakınlığı ile bilinen bir kaynak; firmanın tam 30 işçiyi işten çıkardığını açıkladı. İşin ilginç tarafı bu 30 kişinin tamamının Razer Phone 3 üzerinde çalışan ekip olması. Rakipleri karşısında telefon pazarında tutunmakta güçlük çeken Razer, kar elde etmediği sektörden çekilecek gibi görünüyor.

Fortnite 7.40 içerik güncellemesi çıktı!

Yeniden oyuncu ekipmanlarına odaklanacak olan firma, geçtiğimiz günlerde üst düzey modellerinin pembe rengini üretmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Kadın oyunculara da hitap etmek isteyen Razer’ın bu hamlesinin başarılı olacağı düşünülüyor.

Razer Phone 3

Son olarak Razer’ın telefon pazarını terk ettiğine yönelik resmi bir açıklamanın olmadığını belirtelim. Umarız telefon sektöründen bir dev daha kayıp gitmez.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Ulusoy Seyahat İflas Etti! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Razer Telefon Işinden Çekilebilir! Razer Phone 3 Üretilmeyecek! […]

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 9 Tanıtıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478