Razer Rixty ve Game Sultan’ı satın aldı!

Razer Rixty

Razer Rixty ve Game Sultan firmalarını satın alarak Razer Gold’u bir adım öteye taşıdı. Peki, bu satın alma işlemi oyunculara neler sunacak?

Razer, Rixty ve Game Sultan’ı satın alarak  Razer Gold olarak yeniden markalaştığını duyurdu. Bundan sonar Rixty ve Game Sultan servislerini kullanan oyuncular hesaplarını Razer Gold’a yükseltmesi gerekiyor. Bakiyelerini transfer eden oyuncular bu şekilde dünya çapındaki milyonlarca Razer Gold müşterisine hali hazırda mevcut olan daha geniş avantajlardan yararlanabilecekler.

İndirime giren Xbox One oyunları – 21 Mayıs

Razer Gold neler sunuyor?

Oyuncular için dünyanın en büyük sanal kredi sistemi olan Razer Gold, oyuncuların birçok pazarda karşılaştıkları; ödemeler için kredi kartlarına sahip olmama veya oyunlarda birden fazla ve güvenli olmayan ödeme sistemi gibi sorunların üstesinden geliyor.

Tek bir Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyun başlıklarından oluşan geniş kütüphanesinden kolayca Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve daha fazla yayıncının 2 binden fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabilirler.

Oyuncular, Razer Gold’a özel benzersiz ve nadir oyun içi eşyalardan (silahlar, kostümler ve daha fazlası) veya oyun başlıklarında indirimlerden faydalanabiliyor.

Razer Rixty

Tüm bu ödüller üzerine Razer Gold, kullanıcı güvenliği ve gizliliğine odaklanmasıyla gönül rahatlığı sunuyor. Tüm ödeme işlemleri ve kullanıcı verileri son derece güvenlidir ve kullanıcılar en son fintech teknolojilerine sahip anti-dolandırıcılık yazılımı ile korunuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PlayStation Oyunlarının Dizi Ve Filmleri Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478