Razer Huntsman ve Huntsman Elite Satışa Çıktı !!

Oyun ya da üretkenlik için mekanik klavyeden hoşlananlar için Razer iki model daha karşımıza çıkardı. Razer Huntsman ve Huntsman Elite şimdi yurtdışına satışa çıktı. Razer Huntsman 159$ , Razer Huntsman Elite 179$ fiyatlarında olduğu belirtildi. Cherry anahtarlar içerisine optik ışık sensörleri yerleştirilmiştir. Bu sensörler sayesinde tuş alıcı anında harekete geçerek algılamayı gerçekleştiriyor. Şuanda piyasadaki klavyelerden çok daha hızlı bir tepkime vermesini sağlıyor .

Birçok kişi, tuşlar harekete geçtiğinde hızlı tıklamalar için mekhanik klavyelere bayılır. Bu düğmelerde yüksek sesle çalışan RAZER anahtarından gelen hissine dayanarak ofisler için daha sessiz, bir anahtara dönüşebiliyor.Mekanik klavyeler ile ilgili sorun şu: fiziksel bir anahtar. Tuşa basıldığında, tıklatıldığı bir nokta vardır, daha sonra PC’ye kayıt yapmak için sinyali klavyeden gönderir.Bu aktivasyonu ertelemede inovasyon yapılabilirken, yine de milisaniye cinsinden ölçülen sinyalin bir kesintisidir. Oyuncular için zamanlama her şeydir, bu yüzden bu geçiş daha hızlıdır ve bir oyun oturumunu daha reaktif hale getirir. Bu bir oyunu yapabilir veya bozabilir ve oyuncular bu rekabet avantajını oluşturabilir. Eminim oyuncuları etkileyen en iyi özelliği bu özelliğidir ve fiyat açısından farkı yaratan kısmı bu algılama süresinin kısalmasıdır.

Ancak, sadece bir optik anahtar olmak yerine Razer, optik sensörle birlikte çalışan mekanik tıklamayı tutar. Sonuç, harekete geçirmede sıfıra yakın gecikmeler ve oyuncuların sevdiği tatmin edici bir hız.
Huntsman’ın iki versiyonu vardır: Tam ergonomik bilek dinlendirmeli (aynı zamanda Chroma alt akışına sahiptir) ve özel medya anahtarlarına sahip , Opto-Mekanik Anahtarları tutan normal Huntsman’ı daha pahalı olan Elite modelidir.

 

Chroma RGB aydınlatmayı sevenler için Huntsman ve Huntsman Elite olağanüstü. Tek tek tuşlarla her zamanki 16,8 milyon renk seçeneği vardır, ancak hem klavye hem de isteğe bağlı bilek güreşi altta renk LED’lerine sahiptir. Bazıları bu overkill’i bulabilir, fakat Chroma hayranları için, yeni Nommo Chroma hoparlörler ve indüktif şarj matı ile fantastik Razer Mamba HyperFlux gibi diğer Razer aksesuarları ile birleştiğinde harika görünüyor. Elbette, kullanıcılar aydınlatmayı her zaman kısabilir veya hatta devre dışı bırakabilir.

Ergonomik bilek desteği çok rahat, dokunuşa karşı serin bir metal taban içeriyor. Küçük bir manyetik konektör, Huntsman klavyesine bağlanarak Chroma aydınlatması için gerekli gücü sağlar.

Herhangi bir kişinin oyun klavyesinde 200 $ düşürmesini söylemek her zaman zorlu bir satış, ancak rekabet avantajına ihtiyaç duyan veya mekanik anahtar klavyelerini seven kişiler bu alışverişten pişman olmayacakları söyleyebiliriz.

Oyun oynayanlar için, Huntsman’ın daha hızlı harekete geçmesi etkiliyor. Razer, bu anahtarların kullanım ömrünün iki katı olduğunu iddia ediyor. Yani tuş ömrünün eski klavyelerine göre daha az yıpranma aşınma sorunuyla karşılaşacaklarında dile getirmiş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Realm Royale: Performansı Artırmak İçin En İyi FPS Ayarları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478