Rainbow Six Siege 30 MİLYONU GEÇTİ

Bu, eğer günümüzün standartlarına göre “eski” bir oyunsa, Ubisoft’un Rainbow Six Siege’ı zemini kaybetmek yerine steam kazanıyor gibi görünüyor. Bir basın açıklamasında Ubisoft, bu yıl, Rainbow Six Siege kayıtlı oyuncu tabanının 30 milyonu aştığını açıkladı!

Bugün, Ubisoft®, Tom Clancy’nin Rainbow Six® Siege’ın tüm platformlarda 30 Milyon Kayıtlı Oyuncusu aştığını duyurdu. 2015 yılında piyasaya sürülen Tom Clancy’nin Rainbow Six® Siege, Chimera Operasyonu’ndan, Outbreak’tan ve ek oyun güncellemelerinin başlatılmasından itibaren düzenli içerik güncellemeleriyle 3. Yılında gelişmeye devam ediyor. Tüm gün boyunca tüm kanallarda 6,2 milyon saatten fazla sürenin izlendiği Rainbow Six Siege’nin en büyük Major Esports şampiyonluğuna sahip olan 2018 Six Invitational’a katılacağını gördü.

Ubisoft ayrıca, geliştirme ekibinin, “gelecek yıllar” içinde 100 operatörün vizyonunu Rainbow Six Siege’a getirmeye devam ettiğini de duyurdu; bu, yayıncının hiç bir zaman bir süreyi bile planlamaması nedeniyle şaşırtıcı değil.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

FORTNİTE 3.5.1 GÜNCELLEMESİ

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478