Q1 2018 En İyi Multiplayer Oyunlar

Monster Hunter: World

 • Monster Hunter devasa bir patlama ile 2018’e başladı. Oyun ev konsollarına döndü ve harika tasarlanmış canavarlar ve vahşi yaşamla dolu zengin ve muhteşem bir dünya sundu. Ve oyun kendi başına oynamak için bir oyun iken, gerçek eğlence online bir grup arkadaşıyla oynanmaya başladığında başlıyor. Monster Hunter her zaman fantastik bir çok oyunculu deneyimdi, ama Dünya’nın masaya getirdiği katma ölçek, henüz en destansı olanı yaratıyor.
 • Oyun, etkileyici derinliği nedeniyle eleştirmenler (bizi de dahil olmak üzere) ve oyuna yeni başlayanlar için keyifli bir atlama noktası olarak övgü aldı. Oyunda, SOS fişeklerinden takas edilebilir lonca kartlarına çeşitli çok oyunculu seçenekler var. Tüm bu bireysel sistemler, yardımın her zaman sadece birkaç dakika uzaklıkta olduğu, gerçekten paylaşılmış bir dünya hissi ile sonuçlanır.
 • Capcom, oyun için sürekli destek görüyor ve öngörülebilir gelecekte periyodik olarak yeni canavarlar eklemeyi planlıyor. Lansman sonrası bir içeriğe asla ulaşmasanız bile, bir dizi deneyimli veya tam bir acemi olsanız bile, tam anlamıyla yüzlerce saatlik çok oyunculu eğlence var.

Dragon Ball FighterZ

 • Dragon Ball Fighter hakkında söyleyebileceğin çok fazla şey var. Her nasılsa, muhtemelen bir tür kara büyü aracılığıyla, geliştirme ekibi neredeyse mükemmel bir şekilde animasyonu yeniden yaratmayı başardı. Sadece her şey üzerinde bir bomba eylemi gibi göze çarpan estetik değil.

Far Cry 5

 • Oyun, açık dünya maceralarını sıkı birinci şahıs atış tekniğiyle harmanlayan harika bir tek oyunculu deneyim. Aynı zamanda co-op multiplayer’da da oynanabilir. Bu teklif, Hope County’in acımasız bölgesini cesaretlendirecek olanlar için çok oyunculu bir iyilik yığınından oluşuyor, bunlardan biri de çok komik ve aksiyon dolu.
 • Kooperatif oyunun yanı sıra, oyuncuların hem Ubisoft hem de diğer oyuncularda yüzleşmelerine izin veren bir PvP bileşeni de var.

Sea of Thieves

 • Uzun bir bekleyişten sonra, Sea of Thieves nihayet, 2018 yılının Mart ayında yelken açarak, büyüleyici ve en önemlisi eğlenceli bir çok oyunculu deneyimi getirdi. Xbox One ve PC’ye özel, Sea of Thieves, Xbox Game Pass’ın bir parçası olarak kullanılabilir, yani büyük bir oyuncu tabanı var. Oyuncular, bir grup arkadaşla taktiksel hazine avcılığından saçma anlarına kadar uzanan korsan maceralarına başlayabilirler.

A Way Out

 • Şu ana kadar 2018’in en hoş sürprizlerinden biri, Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals programı altında yayınlanan co-op oyun macera oyunu olan A Way Out’tır. Oyun, her biri iki kahramandan birini kontrol eden iki kişi tarafından oynanacak şekilde tasarlanmıştır. Dinamik bir bölünmüş ekran teknisyeni, her iki oyuncunun da eşzamanlılık içinde harekete geçerken, aynı zamanda cezaevinden kopma eylemini daha da sinematik hale getirerek, kendi hedeflerine ulaşmalarını sağlar.

Warhammer: Vermintide 2

 • Ayak askerleri ve cadı avcılarından 15 farklı kariyer yoluna, bowmancı ve büyücüler arasında değişen beş kahraman var. Denemek için çok sayıda farklı oyun stili var, her takımı tamamen benzersiz kılıyor. Dört oyunculu çevrimiçi kooperatif, oyuncuların her zaman düşmanları geride bırakarak, tüm zamanların sonunda ödülleri geliştiren tome ve uşakları toplarken, görevlerini yerine getiriyor.

Attack on Titan 2

 • Titan 2 oyuncularını doğrudan ikinci sezona bırakır ve oyuncuların yeni yağma, seviye atma ve seriden farklı karakterlerle ilişki kurma için titrasyonlu Titans’ı öldürdüğü derin bir RPG sunar. Bu sefer, gizli seçenekler, düşmanları ele geçirmenin yeni yolları ve daha derin bir deneyim dahil olmak üzere bu sefer yeni ve güncellenmiş mekanikleri var.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 • GÜNÜN ÖZETİ ( 5-8 NİSAN ) – OyunPixel3 sene önce
 • […] Q1 2018 EN İYİ MULTİPLAYER OYUNLAR […]

Sıradaki içerik:

PUBG Savaş Modu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478