PUBG YENİ GÜNCELLEME VE EVENT MODU !

Pubg ekibi yeni yaptığı güncelleme ile bize eğlenceli bir mod sağlamış durumda. Güncel olarak bu tarz eğlence güncellemelerinin geleceğini açıklayan ekip hepimizi merak içerisinde bırakmakta. Pubg eğlence modu ile ilgili açıklama ise şu şekilde ;

Değerli Oyuncular ,

PUBG eğlence modu  getirdiğimiz  yeni bir sistemi sizlere duyurmaktan heyecan dolayı heyecan içerisindeyiz .

Etkinlik Modunu, yeni şeyler denemek ve farklı oyun mekaniklerini denemek üzere düzenli olarak değişen bir Özel Oyun  türü olarak düşünebilirsiniz.

Yeni getirmiş olduğumuz Etkinlik Modunu kullanarak, oyuncularımız artık  public maçlarda bulunmayan Battle Royale deneyimlerini yaşayabilecekler.

Ürdün PUBG Oyununu Yasakladı

Fakat , Etkinlik Modumuz  yeni içerik özellikleri içerdiğinden, sadece önceden belirlenmiş bir Özel Oyun’dan çok daha fazlası olacak şekilde tasarlanmıştır, Yani sadece özel bir oyun oluşturarak girebileceksiniz. Bunların çoğu sadece sınırlı bir süre için oyunda kullanılabilir.

Olay Modunun ilk aşaması  çok basit bir sistem olacak, çünkü sistem yeni bir sistem  ve önce hep beraber  temellerini test etmeliyiz.

Bu hafta bir takımda 8 oyuncuyla oynayabileceksiniz ve tüfek düşürme oranınız ikiye katlanacaktır. Public maçlarından büyük bir değişiklik olmadığını biliyoruz, ancak yukarıda belirttiğimiz  gibi, bu sadece bir şeyler yapma amacımızdandır. Etkinlik Modunun geleceği heyecan verici şeyler taşıyor! Daha nelerle karşılaşacaksınız bilemezsiniz 🙂

İlk olarak  etkili eşleştirmeyi sağlamak için yalnızca  TPP içerikli olacağını unutmayın. PUBG oyunumuza  sahip olan herkes Etkinlik Modundan yararlanabilir. Etkinlik Modunda oynamak için, lütfen ana menünün sol alt köşesindeki ilgili kullanıcı arayüzünü kullanın.

Etkinlik modu açılmış olacak ve her maçın sonunda BP kazanacaksınız.

Bunun yanı sıra mevcut testlerden geçtikten sonra sizlerle buluşturmak istediğimiz yeni ve iterasyonumuza dahil etmek istediğimiz bir ürünümüzün haberini de vermek isteriz.Test aşamalarını geçtikten sonra public oyunumuza dahil etmeyi planlıyoruz. Daha sonra detaylı olarak sizlere bu güncelleme hakkında bilgi vereceğiz .

Bu yeni sistemi beğeneceğinizi umuyoruz.

Teşekkürler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

NİNJA CNBC’YE KONUK OLDU

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478