PUBG Survivor Pass 3: Wild Card yayınlandı

Survivor Pass 3: Wild Card

PUBG için Survivor Pass 3: Wild Card bugün yayınlandı. Survivor Pass 3: Wild Card ile oyunculara sunulan yeniliklerin tamamı haberimizde.

PUBG için Survivor Pass 3: Wild Card bugün PC oyuncularının indirimine sunuldu. 9.99 dolar karşılığında satın alabileceğiniz Survivor Pass 3‘ün ilerleyen aylarda Xbox One ve PlayStation 4’e gelmesi bekleniyor. Survivor Pass 3 ile tam 10 hafta boyunda PUBG oyuncularını yepyeni kıyafetler ve kozmetik eşyalar karşılayacak.

Survivor Pass 3: Wild Card ile gelen yenilikler

“Bugün üçüncü Survivor Pass’imiz olan Wild Card’ı sunmanın heyecanını yaşıyoruz!

Survivor Pass: Wild Card, casus film temalı muhteşem yeni kozmetik eşyaları oyuncularımıza sunuyor. Favori haritana atla ve tarzınla öldür!

Survivor Pass: Wild Card herkesin ücretsiz ödüller kazanmasını sağlıyor ve bu yönüyle Wild Card’in işleyişi daha önceki Survivor Pass’lerimize oldukça benziyor. Aralarında çeşitli yeni kozmetik eşyalar bulunan daha fazla ödül kazanmak isteyen oyuncular, 9,99 dolar karşılığında Premium Survivor Pass satın alabilir. Premium Survivor Pass satın alındığında Çiçek Baskılı Bombacı Ceketi’ni anında kazanır ve tamamladığın premium görevler ile ilave ödüllere erişebilirsin.

Oyuncuların, yeni seviyelere ulaşıp ödüller ve kuponlar kazanarak pass’lerini tamamlamaları için 10 haftaları var. Seviyeni her artırdığında, tıpkı önceleri Survivor Pass: Vikendi’de olduğu gibi, Kupon Mağazasındaki yeni eşyalar karşılığında takas edebileceğin bir Mavi, Sarı veya Beyaz kupon kazanacaksın. Seviye atlamak veya mevcut seviyelerine takviyede bulunmak isteyenler, söz konusu seviyelerdeki ödülleri anında kazandıracak seviye paketlerini yine satın alabilir.

Önceki Survivor Pass’te yaptıklarımıza ek olarak, bu Pass’te görevlerin genel zorluk derecesini düzenledik ve belirli silahlardaki becerilerini ölçen yeni bir zorlu görev serisi ekledik. Bu görevleri tamamladığında, söz konusu silah için özel kozmetiklerin kilidini açmış olacaksın, o yüzden Tommy Gun, Beryl M762, S686, UMP45 veya M16A4 kullanırken gösterdiğin becerilerle ortalığın tozunu attırmanın yeni ve tarz sahibi bir yolunu arıyorsan bu görevleri mutlaka tamamla!

Survivor Pass: Wild Card şimdi ana sunucuya iniş yaptı ve 4 Haziran’a kadar devam edecek. Görevleri tamamla, deneyim puanı kazan ve tarzınla öldür!

Daha fazla bilgi için Survivor Pass sitesini ziyaret et.

Survivor Pass 3: Wild Card

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Fortnite 8.20.1 güncellemesi çıktı | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] PUBG Survivor Pass 3: Wild Card yayınlandı […]

Sıradaki içerik:

AirPower yalan oldu! Apple hisseleri düşecek!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478