PUBG Mobile Yeni Sezon Önemli Bir Özellikle Geliyor

Mobil oyunlar arasında popüler oyunlardan birisi olan PUBG Mobile oyuncularını yeni sezon heyecanı sardı. PUBG Mobile birlikte önemli bir özelliğe kavuşacak. İşte PUBG Mobile’a gelecek olan yeni özellik ve detayları.

PUBG Mobile’ın yapımcısı olan Tencent, oyuna yeni bir bildirim sistemi geleceğini açıkladı. Tencent oyuna yeni sezon ile birlikte “Gameplay Management” adlı yeni bir özelliği müjdeledi. Yeni oyun yönetimi sistemi ile birlikte şartlarına göre 18 yaşının altındaki oyunculara oyunu başlatmadan önce bazı şartlar sunacak. Oyun danışmanlığı şartını kabul eden oyuncular, PUBG Mobile içindeki “oyunu durdurma ve kapatma”  bildirimlerini görecek. Şimdilik Endonezya, Nepal, Katar, Kuveyt, Mısır, Irak, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’da uygulanacak. 

PUBG Mobile 7. Sezon Başlıyor!

PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?

Tencent’in üst seviye yöneticilerinden birisi olan Vincent Wang, PUBG Mobile oyuncularının oyunda ne kadar zaman harcadıklarını dair bilinçli seçimler yapmasını sağlıyor. Bu özelliğe ek olarak Tencent, oyunculardan geri gelecek bildirimlere göre oyun ile ilgili gerekli olan ayarlarını yapacaklarını ve PUBG Mobile oyuncularını bilgilendirmek için çalışmalar yürüteceğini belirtiyor. PUBG Mobile’a 17 mayıs tarihinde gelecek olan bu yeni özelliğin kısa süre içerisinde PC ve konsola da gelmesi bekleniyor. PUBG Mobile’ı Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Pubg Mobile Silah Skinleri Hakkında! | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Mobile Yeni Sezon Önemli Bir Özellikle Geliyor İsimli Konumuzu Okumak İçin:  Mobile Yeni Sezon Önemli Bir Özellikle Geliyor […]

Sıradaki içerik:

105 TL değerindeki Ubisoft Oyunu Steep Ücretsiz Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478