PUBG Mobile x Resident Evil 2 güncelleme detayları ortaya çıktı!

PUBG Mobile x Resident Evil 2

PUBG Mobile x Resident Evil 2 güncelleme detayları bugün ortaya çıktı. PUBG Mobile x Resident Evil 2 ile gelecek olan tüm yenilikler burada.

iOS ve Android platformlarını kasıp kavuran PUBG Mobile, güncellemeler ile oyunculara yenilikler sunmaya devam ediyor. Capcom’un oyun piyasasına Remastered böyle olur dediği oyunu Resident Evil 2 ile PUBG Mobile’ın bir ortak girişimi olacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Bugün ise bu ortaklığın oyunculara neler sunacağı ortaya çıktı.

PUBG Mobile x Resident Evil 2 güncelleme detayları

19 Şubat tarihinde yayınlanacak olan PUBG güncellemesi ile oyuna zombi modu eklenecek. Survive Till Dawn isimli mod ile gelen zombiler, oyuncuları bir hayli eğlendirecek gibi görünüyor. Tencent Games, PUBG Mobile oyuncularının iyice moda girmesi için oyuna Resident Evil 2 ana menü teması ve müziğini de oyuna ekleyecek.

Resident Evil 2 güncellemesi ile oyuna yeni kıyafetler de eklenecek. Bu kıyafetler tahmin edebileceğiniz gibi kutulardan çıkacak ve RE2 temalı olacak. Güncelleme ile ayrıca Vikendi haritasında PC’de olduğu gibi değişen hava durumları özelliği ekleniyor.

PUBG Lite yeni ülkelerde kullanıma sunuldu!

Sanhok haritasına ise uzun zamandır beklenen hızlı maç özelliği de dahil ediliyor. Son olarak güncelleme ile maç skorlarınızın artık 1 ay boyunca saklanacağını ve bunlara kolayca ulaşabileceğinizi belirtelim. Sıkı bir Resident Evil hayranı iseniz iOS ve Android için gelen PUBG güncellemesini mutlaka yüklemelisiniz.

PUBG Mobile x Resident Evil 2

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Tekken 7 Yeni Karakterler Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478