PUBG Lite yeni ülkelerde kullanıma sunuldu!

PUBG’nin düşük donanımı PC’lerde çalışan ancak mobil sürümden farklı olan PUBG Lite, 10 yeni ülkede daha kullanıma sunuldu. İşte o ülkeler!

Dünyayı kasıp kavuran PUBG, PC’den sonra mobile oradan da konsollara gelmişti. Ancak PUBG’yi PC’de oynatmak için oldukça güçlü bir donanıma sahip olmanız gerekiyordu. Bir türlü optimizasyon konusunda dikiş tutturamayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, son çareyi Lite sürümünde aramıştı.

PUBG Lite yeni ülkelere yelken açtı

Düşük donanımlı PC’ler için geliştirilen PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite ilk olarak Tayland’da indirime sunulmuştu. Tayland dışında oyunu oynamak isteyenler maalesef ki VPN kullanmak zorunda kalıyordu. Ancak VPN kullanmak ping değerlerini yükselttiğinden o işe girişen pek kimse olmamıştı.

Bugün ise PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite‘ın yeni ülkelerde de indirime sunulduğu açıklandı. PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite‘ın indirime sunulduğu ülkeler; Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, Bangladeş, Brunei, Kamboçya, Laos ve Myanmar olarak açıklandı.

Önümüzdeki günlerde muhtemelen bu ülkelere yenileri eklenecektir. Bakalım PUBG Lite Türkiye’de ne zaman resmi olarak indirime sunulacak?

Apex Legends: Tüm Ganimet Yerleri Malzeme Kutuları (Supply Crate) ve Önemli Yerler

PUBG Lite

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • PUBG Mobile x Resident Evil 2 güncelleme detayları ortaya çıktı!2 sene önce
  • […] PUBG Lite yeni ülkelerde kullanıma sunuldu! […]

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M20 Türkiye’de ön siparişe sunuldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478