PUBG Lite İndirme Sayısı Açıklandı

Yakın zamanda piyasaya sürülmüş olan ve Türkiye’de de fazlasıyla oynanan Pubg Lite indirme sayısı açıklandı. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Pubg Lite’ın Türkiye’de oyun sevenler tarafından çok fazla ilgi gördüğü anlaşılıyor. Pubg lite indir sorusu için de bir bölüm ayırdık.

2017 senesinde piyasaya sürülen battle royal türü oyun , sektörde farklı bir sayfa açtı. PUBG, milyonlarca oyun sevenler tarafından aktif bir biçimde oynanılıyor. PUBG oyununun yakalamış olduğu büyük başarı ise piyasadaki herkes tarafından bilinmekte. Battle royal türü oyunun Bilgsayar ve konsollar için çıkartılan versiyonunun yanı sıra mobil versiyonu da zirveden düşmüyor.

Oyuna karşı olan yoğun ilgiyi göz ardı etmeyen geliştiriciler, PUBG’nin çok yüksek sistem gereksinimleri sebebi ile, oyunlarını herkesin oynayabileceği bir türde çıkartıp ücretsiz bir şekilde PUBG lite oyununu piyasaya sürdü. Yapılmış olan açıklamara göre bu sürümün, sistem gereksinimleri steam pubg oyununa göre daha düşük durumda. En kötü bilgisayarlarda bile rahat bir şekilde oynanabilen oyun çok fazla ilgi gördü. Bu sayede oyunun kullanıcıları milyonlarca artış sağladı.

Pubg lite pc indir

PUBG Lite  indir oyununun ilk olarak piyasaya sürüldüğü ülkelerden birisi de potansiyel oyuncu sebebiyle Türkiye seçilmişti. Şirket Türkiyeyi de kapsayan indirme sayılarını açıkladı. Şirketin yapmış olduğu açıklamalara göre PUBG Lite, Türkiye’de 2 milyonu geçkin oyuncu tarafından indirilmiş durumda. Genel olarak dünya çapına baktığımızda çok yüksek bir ilgi ile karşılandığı ortada.

Oyuncuların PUBG Lite oyununa göstermiş olduğu ilginin altında tabi ki bir çok sebep mevcut. Tencent firması, ilk olarak mobil versiyon sonrası lite versiyonunu da ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdü. Oyunun normal versiyonu ise PC ve Konsollar için ücretli bir biçimde satılmakta. Geçmiş dönemlere nazaran pubg sistem gereksinimleri de düşürüldü ve düşük özellikli bilgisayarlar da pubg’yi kaldırabilir hale geldi.

Bir çok oyun sever, PUBG2nin normal sürümünü bilgisayarları kaldırmadığı için tablet uygulamaları ile bilgisayarlarından pubg mobil versiyonunu oynuyordu. PUBG Lite oyunu piyasaya sürüldükten sonra mobil versiyona bir çok oyuncu veda etti. Peki siz PUBG’nin hangi versiyonunu oynuyorsunuz ?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Çin’de Yasaklanan İlginç Şeyler

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478