PUBG Kış Haritası Geliyor !

Player Battlegrounds , bugün resmi hesabından yaptığı açıklama ile yeni gelecek olan karlı kış haritasının müjdesini bizlere iletti.Harita hakkında verilen küçük bilgilerden birisi ise  haritanın Miramar ve Sanhok arasında bir yerde olacağı.

 

Şirketin yayınlamış olduğu diğer bilgilere gelirsek , harita Tam boy 8×8 km boyutunda çok büyük bir harita olmayacağı fakat yeni 4×4 km orman haritası kadar da küçük olmayacağını belirtti.

Microsoftun yapmış olduğu E3 basın toplantısında , PUBG’nin fragmanı son derece heyecan verici küçük bir spoiler içeriyordu. Kış haritasına kısa bir bakış. Evet son haberlere göre de Yeni harita bu kış geliyor ! 🙂

Bu hafta içerisinde PUBG’nin yaratıcı direktörlerinden Brendan ” PlayerUnknown” Greene ile yapılan röportajda  Teaser’da gösterilen karlı ayak izlerinin kış haritasının bir özellik olup olmadığı soruldu. Brendan ise ” Tabii ki karda ayak izi takibi yapmak istiyoruz biliyorsun” cevabını verdi. Greene ” ama şimdi hiçbir şey için söz veremem daha çok erken” sözlerini de cümlesine ekledi.

Ayrıca, boyut ile ilgili PUBG’nin ilk iki haritası olan Erangel ve Miramar gibi bir 8×8 haritası mı olacak  ? ya da PUBG’nin üçüncü haritası , 22 Haziran’da PC’de çıkacak olan 4×4 sanhok gibi daha küçük bir harita mı olacak sorusuna ise Greene’den  şu şekilde bir yanıt geldi ; ” Hayır , aradaki bir yere bakıyoruz. 8-by-8’i bulduk bu harika fakat bu ölçeğin haritalarını elde etmek için çok fazla zaman harcamaktayız. Bu sebepten bir oyun bakış açısı ile bakıyoruz bu sebeple de biraz daraltabiliriz, Henüz kesin bir boyutlandırma yok , sanırım iki map arasında bir yerde olacak.” Dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Realm Royale: Hunter kılavuzu – İpuçları, En İyi Yetenekler, Yapı ve Efsane Silah

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478