PUBG KASK 3 NERF GELİYOR VE SİLAH DENGELERİ DEĞİŞİYOR

Pubg’de seviye 3 kask artık eskisi gibi olmayacak nerf geliyor , silah dengesi değişiyor ve daha fazlası oyuna “yakında geliyor”. Bir geliştirme blogu güncellemesinde duyurulmuş olan PUBG Corp., “bir silahın diğerlerinden daha iyi hissedilmeyecek şekilde yapılmasını” amaçlarını paylaştı.

Yaklaşan değişikliklerin tam listesi:

  • Araştırmamıza göre, çoğu durumda sadece birkaç özel silah türü (AR) kullanılmaktadır. Biz, “güçlü olan silah.” Yerine sadece, herhangi bir durumda, kişisel tercihinize göre hangi tabancayı kullanmak hakkında seçimine inanıyoruz Amacımız, her silah diğerlerinden daha objektif daha iyi hissedecek hale getirmek.
  • Silah dengesi değişikliklerinin yanı sıra silah eklerinde bazı değişiklikler yapmayı planlıyoruz. Yine, buradaki amaç size daha geniş bir dizi bağlantı seçeneği sunmaktır, böylece savaş durumunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Son olarak, seviye 3 kaskında bazı değişiklikler bekliyoruz. Bu, bir maçın sonucunu etkileyebilecek, oyun değiştiren bir öğedir. Temel olarak, bir headshot’ın sizi öldüreceği durumlarda size ekstra bir hayat verir. Kimin böyle şeyler aldığını belirlemek için yalnız şans istemeyiz.Bu yüzden değiştirmeye karar verdik.

Bu değişiklikler ilk önce Test Sunucusuna gönderilecek ve daha sonra kararlı olarak kabul edildikten sonra canlı sunuculara aktarılacaktır. PUBG Corp yaklaşan yama notlarında belirli değişiklikleri detaylandıracaktır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete1 sene önce
  • kask 3 olmadan aslaaaaa

Sıradaki içerik:

Darwin Project Ücretsiz Oyuna Giriyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478