PUBG İşaretleme Mekaniği Değişti

Başlıklar

Popüler Battle Royale oyunu PUBG’ye yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. PUBG işaretleme mekaniği değişti. 

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ya da dünya genelinde bilinen adıyla PUBG yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte PUBG işaretleme mekaniği değişti. Oyuncular yeni güncelleme ile birlikte artık fare tekerleğine basılı tutarak bir eşyayı takım arkadaşlar için işaretleyebilecek. 

Yeni güncelleme sadece eşya işaretlemeye imkan tanımıyor. Yeni güncelleme ile birlikte kullanılar ayrıca düşman işaretlemesi de yapabilecek. Oyuncular ayrıca bu yeni işaretleme mekanizmasını yeni bir pozisyon için önermede bulunmak istediklerinde de kullanabilecek.

PUBG Mobile Yüzünden Abisini Öldürdü

Daha önce Apex Legends ve Fortnite oyunlarında gördüğümüz bu yeni işaretleme sistemi kullanışlığı sayesinde oyun severlerin büyük beğenisini kazanmıştı. Oyuncular yeni işaretleme sistemi ile birlikte bir düşmanı işaretlediklerinde düşmanın mesafesini de görmüş olacak.

PUBG Mobile güncellendi!

Mermi istendiğinde elinde bulunan silahın mermisi otomatik olarak istenecek. Yeni güncelleme ile birlikte fare tekerleğine dokunan oyuncular açılan bir menüye sahip olacak. 8 farklı seçenek arasında oyuncular ortada işaretle seçeceğine dokunup bu özelliği kullanabilecek. Yeni güncelleme ayrıca yeni bir silah, yeni bir hareket mekaniği ve yeni bir aracı da içeriyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Yüzünden Abisini Öldürdü

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478