PUBG için Silah Ustalığı geliyor!

Silah Ustalığı

PUBG için çok yakında Silah Ustalığı adında bir özelliğin geleceği duyuruldu. Peki, Silah Ustalığı PUBG oyuncularına neler sunacak?

PUBG güncellemeler ile yeni özellikleri PC, Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları ile buluşturmaya devam ediyor. PUBG geliştirici ekibi bugün ise Silah Ustalığı adını taşıyan yeni özelliğini duyurdu. Peki, PUBG’ye çok yakında gelecek olan bu özellik oyunculara neler sunacak? İşte PUBG’ye gelecek olan Silah Ustalığı özelliğinin tüm detayları.

Silah Ustalığı nedir?

Silah Ustalığı, PUBG’ye gelen ve kendine has ücretsiz ödülleri olan yepyeni bir seviye atlama ve gelişme özelliği. Silah Ustalığı ile hedeflediğimiz şeyler oldukça basit: oyunculara silah becerilerini geliştirme ve bu sürecin keyfini çıkarma fırsatı vermek.

Silah Ustalığı özelliği yayınlandıktan sonra, her silahın bir dizi seviyesi olduğunu fark edeceksin; oyuncular, rakiplerine hasar vererek ve onları yenerek bu seviyeleri yükseltebilecekler. Ama bilmen gereken önemli bir şey daha var: Silahlarının seviyesini yükseltme hızına strateji ve hassasiyetin de etkisi olacak. Silah Ustalığı ile, PUBG’de silah becerilerinin ve ayakta kalan son kişi olma çabasının aynı anda ödüllendirildiği verimli bir oyun deneyimini teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Silah Ustalığında İlerleme Sistemi

Silah Ustalığı seviyelerini maçlarda Silah XP’si (Deneyim Puanı) kazanarak atlayabilirsin. Zorlu hedefleri vurarak, daha uzun süre hayatta kalarak ve daha fazla düşmanı yenerek hızlıca Silah XP’si kazanabilirsin. Bir silahı her on seviye yükselttiğinde bir sonraki Ustalık Kademesine atlarsın (toplamda 10 kademe vardır). Silah Ustalığında seviye ve kademe atladığında sistemde bulunan ödül içeriklerinin kilidini açarsın. Sen ilerledikçe kilidini açabileceğin ödüller de artar. İlerlemeni takip etmene yardım etmek için yeni bir ekran ekledik: Son Maç ekranı. Bu ekranda kazandığın Silah XP’sini, silah istatistiklerini ve oynadığın bir önceki oyunda kazandığın ödülleri görebilirsin.

Ustalık Sekmesi

Son Maç ekranını ve silah ilerlemesi ile ilgili her şeyi bu yeni menünün altında topladık. Ustalık Menüsü, Ustalık ile ilgilenen ekipten gelen tüm ilerleme içeriğini görebileceğin bir yer olarak kullanılacak. Bu sürümde, silah istatistiklerini görüntüleyebilecek, kazandığın madalyaları görebilecek ve her silahtaki ödül ilerlemeni takip edebileceksin.

Ödül Kazanma

Ödül demişken, Silah Ustalığıyla birlikte kilidini açabileceğin ve toplayabileceğin çok sayıda yeni eşya geliyor. Bu eşyaları ücretsiz kazanabileceksin. Silah Ustalığı içeriklerinin hiçbiri satın alınabilir içerikler olmayacak; yani bu özel ganimet için çalışmaya hazırlanmalısın. Oyunculara başarıları ile böbürlenme ve görünüşlerini kişiselleştirme fırsatı vermek, öncelik listemizin üst sıralarında bulunuyor. Nasıl ödül kazanılacağını açıkladık; şimdi de fikir vermesi açısından Silah Ustalığına gelen bir dizi seviye ve avantaja bakalım.

Tılsımlar

Tılsımlar, PUBG’ye gelen yeni görünüş ödülleridir. Tılsımlar, her silah namlusunun sol tarafına takılabilen, anahtarlığa benzer süslerdir. Ustalık sekmesinden tılsımları takabilir ve hangi tılsımların kilidini açtığını görebilirsin.

Fortnite 8.30.2 ile sorunlar çözülüyor!

Ustalık Amblemleri

Her kademenin kendi amblemi vardır ve bu amblemler zamanla daha prestijli hale gelir. Önümüzdeki birkaç ay boyunca ekibimiz, amblemlerini diğer oyunculara nasıl gösterebileceğinin yollarını anlatacak.

Madalyalar

Silah Ustalığının başlamasıyla birlikte yeni madalya sistemimiz de ilk seferine çıkacak. Madalyalar sayesinde elde ettiğin harika başarıları gözler önüne sermek istiyoruz. Başlangıç madalyalarımızın tümü nadir silah marifetlerine odaklanıyor. Madalyalar aslında yaptığımız daha büyük planların bir parçası, bununla ilgili ilerde paylaşımlar yapacağız, öncesinde aşağıdaki madalyaların keyfini çıkarmaya bakın!

Silah Ustalığı

Öldürmeler Nedir?

Öldürmeler, madalyaların nasıl kazanıldığını açığa kavuşturmak amacıyla oyuna dahil ettiğimiz yeni bir konsept.

Aşağıdaki şekillerde bir oyuncuyu yenebilirsin;

  • Solo oyun modunda herhangi bir oyuncuyu öldürmek
  • Duo veya squad oyun modunda herhangi bir düşmanı yere yıkmak
  • Duo veya squad oyun modunda, bir takımda en son kalan kişiyi öldürmek

Şunları yaptığında bir oyuncuyu Yenemezsin;

  • Duo veya squad oyun modunda önceden yere yıkılmış bir oyuncuyu öldürmek


kuşadası escort bayan

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Tactic Force KBT Detayları Sızdırıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478