PUBG Güncelleme #30 çıktı!

PUBG Güncelleme #30

Uzun zamandır test sunucusunda olan PUBG Güncelleme #30 bugün ana sunucuda yayınlandı. İşte PUBG Güncelleme #30 ile gelen yenilikler!

PUBG’nin uzun zamandır test sunucusunda olan 30 numaralı güncellemesi bugün ana sunucuya geldi. Bu güncelleme ile oyundaki hataların giderilmesinin yanında oyuna yeni silahlar ve gelişmiş yakıt bidonu ekleniyor. Steam ve Microsoft Store üzerinden sunulan bu güncellemeyi oyuna girmek için mutlaka yüklemeniz gerekiyor.

Ana sunuculara iniş yapan Güncelleme #30 bir dolu yeni içeriği ve iyileştirmeyi Battlegrounds’a getiriyor. Tüm haritada hırslı bir şekilde kullanabileceğiniz yeni silah, amfibik araç, ve herkesin aklını havaya uçuracak Gelişmiş Yakıt Bidonu ve çok daha fazlası bu güncellemede.

Temmuz’da Xbox Game Pass’ten silinecek oyunlar!

.45 kalibreli Deagle için gözünüzü dört açın, bu yüksek hasarlı tabanca, 3. Seviye bir kaskı sadece 2 vuruşta yok edebilir. Tabii, geri tepmesini kontrol etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda yeni, çok güçlü bir şekilde zırh ile donatılmış taarruz aracı BRDM-2 ile karada ya da suda çorba parasını çıkarabilirsiniz. Peki havadan bir haber yok mu?

Burada da yardımınıza “Kenarlara Tutunma” özelliği koşuyor. Artık atlayıp zıplayıp, tırmanıp, Battlegrounds’da dikey bir şekilde daha önce etmediğiniz gibi hareket edebileceksiniz.

Telsiz mesajları ile takımınızla iletişim kurmak şimdi çok daha kolay olacak, kısa ve oyun ekranında beliren telsiz mesajları ile eşyaları vurgulayabilecek ve maçta önemli olacak mesajları squad’ınız ile paylaşabileceksiniz. Yeni araç, yeni silah, yeni özellik, hata iyileştirmeleri ve çok daha fazlası için güncelleme notlarının tamamını buradan okuyun.

Bir sonraki Survivor Pass’e yaklaşıyoruz, oyuna iniş yapmadan önce, Survival Ödül Sistemi ile BP’leri ve BP özelindeki eşyaları alın. Oyuna atlayın, lootlayın ve düşmanlarınızı çorba parası için yok etmeye hazırlanın!

PUBG Güncelleme #30

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yüzüklerin Efendisi Dizisi Yönetmeni Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478