PUBG Güncelleme Notları 28 Haziran (2.5GB)

PUBG 28 Haziran itibari ile 2.5 GB’lık yeni bir güncelleme paylaştı. PUBG 28 haziran Güncelleme notları; PUBG geliştirici ekibi ise ilk olarak Event Pass: Sanhok Bileti hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Büyük notlarda belirttiğimiz gibi , Event Pass, oyuncuların yeni PUBG içeriklerinden yararlanmasının farklı bir yolunu deneyimlemelerini sağlamak için tanıtıldı. Etkinlik şifresi ile ilgili geri bildirimler Firma için çok değerliydi. Ve Alınan geri bildirimlere göre bazı değişikliklier yapmaya karar verdik.

Başlangıç olarak , Günlük verilen EXP miktarını arttırdık ve misyon ilerlemesine sayılması için gereken minimum oynama süresini azalttık. Bu değişikliklleri ilk olarak da test sunucusunda uygulamaktayız. Değişiklikler en kısa zamanda Resmi sunuculara da eklenecektir. Geri bildirimlerinizi izlemeye ve yakın gelecekte Etkinlik bileti ile ilgili  diğer konulara  değinilecektir.

PUBG 28 Haziran Güncelleme Notları (2.5GB)

 

 

Event Pass: Sanhok

 • Etkinlik Biletinde sistem ilerleme mekanizmaları ayarlandı.
 • Günlük Exp sınırı 80 →  120 ‘ ye çıkarıldı.
 • Görev ilerlemeleri için gereken minimum oyun süresi 5 dakika → 2 dakika’ya düşürüldü.
 • Temel oyun süresi XP ödemeleri, 5 dakikalık aralıklarla 2.5 dakika aralıklarla verilir. Önceden her 5 dakikada bir 2 XP verilirdi. şimdi ise her 2.5 dakikada bir 1 XP veriliyor.
 • Duo veya Squad oyunlar için,takımınız oyunu kazandığında veyahut tüm takımınız elendiğinde görev ilerlemeleri güncelleniyor.
 • “Solos’daki kimseyi öldürmeden en üst 3’e ulaşmak’ görevi gerekçeleri değişti. Misyon şimdi 2 ölümle ya da daha azıyla ilk 3’e ulaşmanızı gerektiriyor.

Sandıklar

 • Aviator Sandığ
 • Ayak seslerinin hacmi biraz arttı.

Performans

 • Gecikme azaltmak için optimize bellek şifreleme mekanizması.

Hata düzeltmeleri

 • Sanhok’taki saz çatıların üzerinde yürürken ayak sesinin çıkmadığı bölgeler düzeltildi.
 • Doğru sıfırlama ayarları altında bile, ADS nişan alma noktası ve gerçek mermi yörüngesinin hafifçe hizalanmadığı bir sorun düzeltildi.
 • Bu sorun en çok QBZ ve crossbow ile fark edildi. ve hepsi düzeltildi.

Skin Açıklamaları

PGI Exclusive Skis’i nasıl alacağız ?  PGI’a katılanlara her gün 1 adet özel cilt dağıtılacaktır. Her bir cildin mevcut olduğu bir döküm için yukarıda ki resime bakmanız yeterli. Tüm Ciltreli almak için tabi ki bir bilete sahip olmalısınız. Ve Berlin, Almanya’daki Mercedes-Benz Arena’da her bir PGI tarihine şahsen sahip olmalısınız. Bu Skinler hediye kodları ile dağıtılacaktır.

Bilet satın aldıysanızz fakat şahsen katılamıyorsanız, o gün için o cildi almak için uygun değilsinizdir.

PGI Exclusive Skins ayrı olarak satılacak mı ?   Hayır. SAdece PGI katılımcıları içindir.

PGI Skinlerini Steam Marketten satın alabilecek miyiz?  Evet. ürünler iddia edilen bir aydan sonra steam markette mevcut olacak.

PGI’ye katılmayı planlıyorsanız ve hala biletlere ihtiyacınız varsa, bunları buradan satın alabilirsiniz: http://pgi.playbattlegrounds.com/tickets Berlin’de görüşürüz!

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bilmediğimiz CS:GO Kodları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478