PUBG Güncelleme #28 çıktı! İndir

PUBG Güncelleme #28 PC sahiplerinin beğenisine sunuldu. Bakalım Güncelleme #28 ile oyuna hangi yeni özellikler ekleniyor?

İlk gözdesi olan PC için güncellemeler ile yeni özellikleri ilk defa PC’ye sunan PUBG, bugün karşımıza Güncelleme #28 ile çıktı. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Silah Ustalığı özelliği bu güncelleme ile yine ilk olarak PC sahiplerine sunuluyor.

Bu güncelleme ile ayrıca ünlü yayıncıların temalarını barındıran silah ve eşya paketi de oyuna ekleniyor. Biz de sizler için güncelleme ile gelen yenilikleri bir araya getirdik. Bakalım PUBG yeni güncellemesi ile PC sahiplerine neler sunuyor?

PUBG Güncelleme #28 ile gelen yenilikler!

Güncelleme #28 Silah Ustalığı‘nı oyuna getiriyor. Bu özellik tüm istatistiklerinizi görebiliyor ve PUBG’nin imza silahlarıyla seviye atladıkça tılsımlar ile cephanenizi doldurabiliyorsunuz.

Çok istenen chocoTaco kostümleri artık Broadcaster Royale Group 6. ile SHROUD, WackJacky ve yeni eşya/kozmetiklerle birlikte PUBG’ye ekleniyor.

Erangel’i tekrar dengelerken verdiğimiz sözü tuttuk ve artık Erangel’de daha fazla ganimet doğma oranı olacak ve orijinal Battlegrounds haritasında lootlanacak çok daha fazla eşya olacak.

PUBG Güncelleme

Fortnite 8.50 güncellemesi çıktı! İndir!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • StevMete11 ay önce
  • yine mi pubg güncellemesi pc de yer kalmadı

Sıradaki içerik:

Xbox One oyunlarında indirim – 30 Nisan

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478