PUBG Evreninde Geçen Yeni Oyun Duyuruldu

Popülaritesini her geçen gün giderek arttıran PUBG bir yandan yeni güncellemeler yayınlarken bir diğer yandan da evrenini genişletmek için çabalıyor. PUBG evreninde geçen yeni oyun duyuruldu. 

PUBG ve PUBG Mobile oyunlarının yapımcısı Güney Kore merkezli Bluehole Studio, Striking Distance isimli bir stüdyo ile anlaştıklarını duyurdu. Striking Distance CEO’Su PUBG yapımcıları ile bir anlaşmalarının olduğunun yeni oyunun PUBG oyununun devamı niteliğinde olmayacağını ancak yeni oyunun PUBG evreninde geçeceğini duyurdu. 

PUBG evreninde geçecek yeni bir oyun müjdelendi. Henüz daha ayrıntıları belli olmayan oyunun Dead Space ve Call of Duty oyunlarının da yapımcılığını üstlenen Glen Schofield’in CEO’luk görevinde bulunduğu Striking Distance yapacak. 

PUBG Evreninde Geçen Yeni Oyun Neler Sunacak

Oyun henüz yapım aşamasında olduğu için oyun ile ilgili henüz net bilgiler bulunmuyor ancak PUBG geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada, “Hikaye tarzında ve PUBG evreninin içinde bir tecrübe..” olarak ifade edildi. 

Striking Distance CEO’su tarafından yapılan şu açıklama yapıldı.  “Geliştirici olarak PUBG evreninin keşfetme özgürlüğü, beni her zaman heyecanlandırırdı. Bana göre Battle Royale türü için uygun değil”. Yapılan bu açıklama ile birlikte oyunun bir Battle Royale türü oyunu olmayacağı anlaşıldı. 

PUBG ilk olarak Arma 2 modu olarak çıkmıştı. Battle Royale modunu kendine özgü olarak yorumlamış ve ayrı bir oyun olarak oyun severlerin beğenisine sunulmuştu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İndirime giren Xbox One oyunları – 2 Temmuz

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478