PUBG Erangel haritası yenileniyor!

PUBG Erangel haritası

PUBG Erangel haritası hakkında çıkan sızıntılar için bugün PUBG ekibinden resmi açıklama geldi. PUBG Erangel haritası yenileniyor!

Reddit’te geçtiğimiz haftalarda PUBG’nin en eski haritalarından olan Erangel‘in yeni görünümü paylaşılmıştı. Bu sızıntıdan sonra Erangel haritasının yenileneceği söylentileri ortaya çıkmış ve kullanıcılar tahminlerini dile getirmişti.

Erangel‘in artık pek oyuncu barındırmadığını fark eden PUBG ekibi, bu haritayı iyileştirmek ve yeni özellikler eklemek için çalışmalar yaptıklarını resmi olarak açıkladı. PUBG ekibi sızdırılan Erangel haritasının son halinin olmadığı daha da iyileştirmeler yapacaklarını belirtiyor.

Fortnite 8.01 güncellemesi yayınladı

PUBG ekibinin Erangel haritası hakkındaki açıklamasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Erangel haritası değişiyor

Sızan harita görselini bir çoğunuz görmüş olabilirsiniz; Erangel başta olmak üzere haritalarımızdaki ganimetleri dengelemek ve haritaları iyileştirmek adına çalışıyoruz. Fazladan eklediğimiz yerleşim yerleri, test ettiğimiz yöntemlerden sadece biri ve kesinlikle TEK yolu değil. Ganimet dengesinin oyunumuz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve aynı zamanda harita boyutunun da önemli olduğunu biliyoruz, dolayısıyla iyileştirmeler tamamlandıktan sonra deneyimin iyi hissettirmesi adına sıkı bir çalışma halindeyiz. Erangel’deki değişiklikleri yakın zamanda test etmeye başlayacağız ve ilerleyen haftalarda planlarımızı sizlerle paylaşacağız.

Sızan görsellerin sadece bir ekran görüntüsü olduğunu ve nadir bir şekilde üzerinde çalışılan planın tamamını temsil ettiğini aklınızdan çıkartmayın. Görselin tamamını görmeniz ve takımın esas haritamızı yenileme sürecindeki sıkı çalışmasını deneyimlemeniz için çok heyecanlıyız. Daha heyecanlı olduğumuz kısım ise bu iyileştirmeyi sizlerle test etmek olacak. Erangel’i PUBG dünyasında ilk çıktığı gün gibi heyecanlı ve eğlenceli yapabilmemiz için geri dönüşleriniz ise bizler için çok önemli olacak.

Teşekkürler ve daha fazlası için takipte kalın!

PUBG Erangel haritası

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • PlayStation Store'dan en çok indirilen oyunlar | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] PUBG Erangel haritası yenileniyor! […]

  • Devil May Cry 5 inceleme puanları açıklandı! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] PUBG Erangel haritası yenileniyor! […]

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass’e yeni oyunlar eklendi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478