PUBG 7.3 Güncellemesi yayınlandı !

PUBG 7.3 güncelleme

Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve oyuna C4 gibi bombaları da ekleyen PUBG 7.3 yaması yayınlanmış durumdadır. Firma yaptığı açıklama ile PUBG 7.3 yamasının ana sunucu için çıktığını duyurdu. İşte yapılan açıklama ve detaylar şöyledir ;

PUBG 7.3  PC sunucularında yerini almış durumda ve 23 Haziran tarihinde ise konsollarda aktif durumda bulunacaktır. Bu güncelleme önümüzdeki sezonlarda Battle Royale‘i geliştirecek oynanış mekaniklerinde önemli değişiklikler öne seriyor. %50 oranında daha uzun olan Çivi Kapanları ve nişancı tüfeklerine yapılan iyileştirmelere Sezon 7‘ye Güle Güle deme vakti.

Oyuna Getirilen Yenilikler İse Şunlardır ;

Güncelleme 7.3’ün odağında C4 ve araç hasarları bulunmaktadır. Patlayıcı C4 artık fırlatılabilir ve havada patlayarak 25 metrelik alandaki rakiplerinize hasar verebilir. Dört tekerlekli araçlar artık isabet ettiği bölgeye göre farklı seviyelerde mermi hasarı alıyor. Sıfır noktasına düşmeden birkaç saniye öncesine kadar patlamıyor.

Pubg 7.3 UPdate
Oyuncular, oyundaki Espor sekmesine tıklayarak Pick’Em Challenge ekinliğine katılabiliyorlar. PCS 1 Avrupa Büyük Finalleri 27-28 Haziran ve 4-5 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.

Daha Fazla Oyunlar Hakkında Haberdar Olmak İçin www.oyunpixel.com Takipte Kalmayı Unutmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Call Of World War II SSS [Sıkça Sorulan Sorular]

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478