PPD Kuzey Amerika Dota Challengers Ligi’ni Başlattı

Peter “ppd” Dager, Kuzey Amerika Dota Challengers Ligi’ni bölgedeki hevesli oyuncuları desteklemek ve desteklemek için başlattı.

Kuzey Amerika Dota Challengers Ligi (NADCL) ilk sezon ilk Vana DPC 2018-2019 sezon niteleyicileri takip ederek Ekim 2018’de resmen başlayacak.

Takımların mevcut oyuncularla anında oluşturulduğu ve ödül dağılımlarını belirlemek için bireysel sıralama sistemi kullanan diğer Liglerin aksine, NADCL belirlenen ödül havuzunda sezon boyunca yarışan takımlardan oluşacaktır. Eşleşmeler için tarihler, herhangi bir DPC niteleyicisi ile çakışmaları önlemek için ayarlanacaktır.

“Challengers League’in hedefi Kuzey Amerika’da yarı profesyonel bir lig oluşturmak olacak. Lig aynı zamanda profesyonel oyuncuları oyuna soktukları zorlu işler için bir miktar gelir elde etmeleri için bir fırsat olacaktır. Rekabetçi bir şekilde oynamak için halihazırda ödenmeyen herhangi bir NA Dota 2 takımı veya oyuncusu uygun olacaktır. ”

İlk sezonda lig / grup aşamasına katılabilecek sekiz takımı belirlemek için bir başlangıç ​​elemesi yapılacaktır. Dört takım bir eleme turnuva formatına dönüşecek. Sekiz takımın hepsi ödül havuzunun bir kısmını ve NADCL’ye bağışları alacaklar.

NADCL kaydı, sohbet ve daha fazla bilgi ligin Discord Challen adresinde mevcuttur. Buraya tıklayarak Discord adresini öğrenebilirsiniz

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

EXTREMESLAND 2018 100,000$ ÖDÜL HAVUZU İLE SUNULDU

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478