Pokemon Rumble Rush Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Pokemon severlere müjde! Pokemon’un oynaması ücretsiz Pokemon Rumble Rush Android ve iOS platformlarına geliyor. İşte Pokemon Rumble Rush hakkında her şey. 

Dünya genelinde büyük bir fenomen haline gelen Pokemon, oyun serileriyle de dikkat çekiyor. Hayran kitlesini daha da genişletmek isteyen Pokemon yeni mobil oyununu duyurdu. Japonya’da Pokemon Scramble SP adıyla çıkacak olan oyun, tek elle oynanacak. Pokemon’un yeni oyununda oyun severler çeşitli adalar seçecek ve seçtikleri adaları seçtikleri Pokemon ile keşfedebilecek. Oyuncular ayrıca Pokemon evreninde geçen diğer oyunlarda olduğu gibi seviye atladıkça yeni yetenekler öğrenebilecek. 

Pokemon Rumble Rush Neler Sunacak?

Pokemon Rumble Rush’ın dünyası iki hafta süre ile güncellenecek. Oyuncular bu süreçte yeni pokemonlarla karşılaşma ve yeni pokemonlar yakalayabilecek. Amberella’nın yapımcılığını üstlendiği Rumble Rush oyunu farklı oynayış tarzıyla da dikkat çekecek. Yeni Pokemon oyununda parmağınızla dokunduğunuzda pokemonunuz otomatik olarak saldırıya geçecek. Oyuncular arama modülünde ise pokemonların yerini arayıp daha sonra da pokemonları yakalamaya çalışacak. Ekranın altında bulunacak olan değiştirme tuşu ile birlikte oyuncular pokemonlarını kolayca değiştirebilecek. 

Avustralya’nın Google Play mağazasından indirilebilen oyun iOS platformuna da çıkacak. Eğlenceli bir oyun izlenimi yaratan Rumble Rush oyununun kısa süre içerisinde tüm dünya genelinde indirmeye sunulması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Niantic Tarafından Geliştirilen İlk Uygulama Field Trip Kapatılıyor1 sene önce
  • […] Pokemon Rumble Rush Android ve iOS Platformlarına Geliyor […]

  • Hanımzade1 sene önce
  • Pokemon filminden sonra çıkarılan oyunlar da hız kazandı gibi görünüyor. 90 lar çocuklarının kalbinde bambaşka bir yere sahip olan Pokemon efsanesinin geri dönmesi heyecan verici olsa da eski oyun ve çizgi filmin tadını vermemesinden korkuyorum şahsen. Pokemon rumble rush ios çıktığı gibi indirip eski günleri yad edeceğim umarım grafikleri kadar etkileyicidir.

  • Türk Telekom hediye internet dağıtıyor! | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Pokemon Rumble Rush Android ve iOS Platformlarına Geliyor […]

Sıradaki içerik:

EA Access PlayStation 4’e Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478