Pokemon Quest IOS ve Android için Çıktı !

Nintendo Firmasının akıllı telefonları oyunlar için uygun bir platform olarak kabul etme konusundaki isteksizliğ uzun süredir devam ederken,artık Pokemon tutkunlarını sevindirecek adımlar atılmakta.Pokemon Quest oyunu ile bu adımlara yeni birisi daha eklendi.

Pokemon tutkunları için hazırlanmış olan dördüncü oyun Pokemon Quest ilk olarak Nintendo Switch kullanıcıları için özel olarak sunulmuştu. Beklenen gün sonunda geldi ve Pokemon Quest sonunda hem iOs hem de Android cihazlara sahip kullanıcılar ile buluştu.

Pokemon Quest mobil cihazlar ile buluştu!

Nintendo kullanıcılarının bir aydan kısa bir sürede 2.5 milyondan fazla kez indirmiş olduğu pokemon oyunu, kırmızı ve mavi Pokemon’un da aralarında bullunduğu karakterleri ve rengarent grafikleri ile başlatmış olduğu serinin diğer oyunlarına hiç benzememekte.

Çok fazla basit kontrollere sahip olan oyunda, çok fazla karakter ve farklı düşmanlar ile eğlenceli bir savaş ortamı sunulmakta. Aksiyon ve RPG ‘ nin harmanlanmış olduğu Pokemon Quest’de küp şeklindeki karakterler ile göreviniz bir adada saklı olan hazineleri bulmak ile başlıyor.

Adayı gezerken toplamış olduğunuz Ögeler ile sahip olduğunuz Pokemonlarınızı  ve bulunduğunuz oyun alanını güçlendirebiliyorsunuz. Pokemon Go’nun aksine herhangi bir artırılmış gerçeklik desteği bulunmamakta olan oyun,ücretsiz yapısı ile de dikkat çekmeyi başardı.

Oyunun Android sürümü için buraya, iOS sürümü için ise buraya tıklayabilirsiniz

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Overwatch yeni karakter geliyor !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478