PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Başlıklar

Sony’nin Playstation 4 kullanıcıları için sunduğu servis olan PlayStation Plus üyelerinin bu ay indirebilecekleri ücretsiz oyunlar belli oldu. İşte PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunları.

Sony bilindiği gibi her ay PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz oyunlar sunuyor. Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte Sony’nin Temmuz ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunlar da belli oldu. PlayStation Plus aboneleri Temmuz ayında popüler futbol oyunu PES 2019 ile Horizon Chase Turbo oyununa ücretsiz olara sahip olabilecek. 

Konsol pazarında uzun süredir lider konumda olan Sony, PlayStation kullanıcılarının sayısını arttırmak için servislerini güçlendirmeye devam ediyor. Sony’nin PlayStation 4 oyun konsolu için sunduğu PlayStation Plus servisi ile birlikte oyun severler her ay ücretsiz oyunlara sahip olurken ayrıca PlayStation Store’da özel indirimlere ve özel içeriklere de sahip olabiliyordu. 

Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 oyunları belli oldu. İşte Sony’nin PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak sunacağı ayın oyunları. 

PES 2019

PlayStation Plus Temmuz 2019 ücretsiz oyunları arasına en dikkat çeken oyun elbette ki PES 2019. Futbol severlerin büyük bir tutku ile oynadığı futbol oyunlarının başında gelen PES serisinin son oyunlarından olan PES 2019 ile birlikte futbol coşkusu evinize taşınıyor. 

Horizon Chase Turbo

PlayStation Plus abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir diğer oyun ise Horizon Chase Turbo oyunu. Geçtiğimiz yıl oyun severlerin beğenisine sunulan oyun sahip olduğu retro tasarımlı teması ile çok sevildi. Oyun severlerin tek başına ya da arkadaşlarıyla oynayabilecekleri oyun PlayStation Plus sahipleri tarafından 5 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak indirilebilecek. 

PlayStation Store üzerinden satın alınabilecek olan PlayStation Plus aboneliği, 1 aylık – 3 aylık ve 6 aylık olarak satın alınabiliyor. Oyun severler 1 aylık PlayStation Plus aboneliğini 23.99 TL’den satın alabilirken, 3 aylık aboneliği 74.99 TL’den 6 aylık aboneliği ise 179.99 TL’den satın alabiliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Sony PlayStation Plus Temmuz 2019 Oyunlarında Değişiklik Yaptı1 sene önce
  • […] PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı […]

Sıradaki içerik:

PS Store Mega indirimleri kaçmaz!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478