PlayStation 5 Uygun Fiyat Etiketine Sahip Olabilir

Sony’nin önümüzdeki yıl satışa sunacağı PlayStation 5 uygun fiyat etiketine sahip olabilir. 

Teknoloji debi Google yeni bulut tabanlı oyun konsolu Google Stadia oyun konsolu pazarını daha çıkmadan değiştirdi. Klasik konsol mantığını bulut teknolojisine taşıyan Google, Microsoft ve Sony’nin konsol pazarlama stratejisini değiştirebilir. Bu değişiklikle birlikte PlayStation 5 uygun fiyat etiketine sahip olabilir. 

Oyunlar ve oyun konsolları ile ilgili yaptığı başarılı analizlerle adından söz ettiren Michael Patcher yeni nesil oyun konsolları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Patcher yaptığı açıklamada Google Stadia’nın agresif bir pazarlama stratejisi izlemesi durumunda PlayStation 5 modelinin fiyatının düşük olabileceğini belirtti. 

Sony ve Microsoft’un kısa bir süre önce bulut teknolojisi alanında ortaklık kurduğu düşünüldüğünde yeni nesil konsolların da bu teknolojiye uyum sağlayacağını söyleyebiliriz. Sony’nin en büyük gelir kapısını oluşturan PlayStation için erişebilir olmak çok önemli. Bakalım Google Stadia çıkışla birlikte oyun konsollarının fiyatını düşürmeyi başarabilecek mi?  

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Amazon Game Studios Lord of the Rings MMO Oyununu Duyurdu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478