PlayStation 5 için geri sayım başladı!

PlayStation 5

PlayStation 5 için geri sayım başladı. Ünlü fiziki oyun satıcısı GameStop PlayStation 5’in 2019 yılı içerisinde satışa sunulacağını söylüyor.

Sony’nin, E3 2019 etkinliğine katılmayacağını açıklamasının ardından PS5’in bu yıl içerisinde tanıtılmayacağı gündeme gelmişti. PS4’ün daha The Last of Us Part II ile buluşmasını bekleyecek olan Sony’nin, bu bekleme politikasından vazgeçeceği söyleniyor.

PlayStation 5 bu yıl geliyor mu?

Amerika’nın ünlü fiziki oyun ve konsol satıcısı olan GameStop’un patronu, oyuncuların artık konsol almadığını bu yüzden yeni nesil konsolların bu yıl içerisinde satışa sunulacağını belirtti. Ancak bu iddianın hiçbir kanıta dayanmadığını belirtelim.

Forza Motorsport 7’ye yeni araç ekleniyor!

PS4’e daha The Last of Us Part II’nin yanında Death Stranding gelecek. Keza bu oyunların 2019 sonu çıkması bekleniyor. Sony, PS3 zamanında konsola özel olarak en son The Last of Us’ı geliştirmiş ve ardından PS4’ü satışa sunmuştu.

PlayStation 5

Tahminlerimize göre; Sony yine bu yılda da The Last of Us Part II’yi PS4’e çıkaracak ve 2020 yılı içerisinde PS5’i tanıtacak. 2020 yılının Kasım ayında satışa sunulacağını düşündüğümüz PS5, donanımsal açıdan PS4’ün tam iki katı olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Forza Motorsport 7’ye yeni araç ekleniyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478