PlayStation 4 7.00 Beta çıktı!

PS Store Mega

PlayStation 4 7.00 Beta güncellemesi bugün yayınlandı. Beta testine kayıt olanlara sunulan bu güncelleme bakalım neler sunuyor?

Sony, bu nesilin sonuna gelmemize rağmen, PlayStation 4 için yatırımlar yapmaya devam ediyor. Muhtemelen 2024 yılına kadar destek alacak olan PS4 için bugün 7.00 Beta güncellemesi yayınlandı. Şimdilik beta testlerine kayıt olanlar için yayınlanan bu güncelleme ile küçük çaplı yenilikler sisteme ekleniyor. Bu sürümde oyuncular; PlayStation 4’ün güncellenmiş parti (grup) özelliklerini test edebilecek.

PlayStation 4 7.00 Beta ile gelen yenilikler!

  • Maksimum parti katılımcı sayısı 8’den 16’ya yükseltildi.
  • Sesli sohbet için geliştirilmiş ses kalitesi.
  • Geliştirilmiş ağ bağlantısı.

PlayStation 4 7.00 Beta

Beta testine kabul edilen kullanıcılar aynı partiye katılamayacak ve Share Play özelliğini beta testine kabul edilmeyen diğer kişilerle birlikte kullanamayacak. Fakat her kullanıcıya verilecek önizleme kodu 20 farklı hesapla paylaşılabilecek ve kullanılabilecek. Beta testi sırasında katılabileceğiniz parti isimlerinin önünde yıldız işareti (*) olacak. Ayrıca versiyon 7.00 ile birlikte artık her güncellemeden sonra konsolun yeniden başlatılması gerekmeyecek.

Bu güncellemenin yaz sonuna doğru tüm PS4 sahiplerine sunulacağını düşünüyoruz. Bakalım Sony ekibi önümüzdeki aylarda sunacağı güncellemeler ile PS4’e büyük çaplı yepyeni özellikler ekleyecek mi?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

iPhone Şarj Süresini Hızlandıracak 5 İpucu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478