PlayerUnknown’s Battlegrounds Yeni Harita Resimleri

  • Erangel’in 8×8 km’lik ada haritasını ve çöl temalı Miramar’ı tanımak gibi, yolda daha fazla yeni PUBG haritası olduğunu keşfediyoruz. PUBG yeni haritası, ölçekli bir keşif ortamı oluşturmak için bir dizi arazi türünü bir araya getirecek. Bu gelişme hala erken aşamalarda ve PUBG Corp ayrıntılar üzerinde çok belirsiz oldu, ancak birkaç ilginç bilgi parçacıkları ortaya çıkarıldı.
  • Böylece, sizi döngüde tutmak için, yeni PlayerUnknown’ın Battlegrounds haritaları, araçlar, yayın tarihleri ve önemli yerler dahil olmak üzere bildiğimiz her şeyi bir araya getiriyoruz 🙂

  • Nisan 2018’de Deneysel Test Sunucusuna dağıtılacaktır. 4x4km büyüklüğü daha yüksek bir oyuncu yoğunluğu anlamına gelecektir; Aynı 100 oyuncu, kullandığımız boyutun dörtte biri kadar bir haritaya tıkıştırıldı. Amaç, daha kısa maçlarla “çok daha yoğun ve hızlı tempolu Battle Royale deneyimi” yaratmak.
  • Harita, birkaç yerleşik alanla birlikte üç adadan oluşan bir kümeden oluşuyor ve bu durum, oyunun ilk iki haritasından çok daha çılgın ve zorlu bir deneyim olacağını gösteriyor.

PUBG Jungle Haritası

  • 4×4 Olan bu haritada oyunu daha hızlı ve daha tempolu bir savaş alanı yapacaklarını açıkladılar 🙂

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Youtube Müziklere daha çok reklam koyacak !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478