PixARK Erken Erişim Oyunu

Oyuncuların çok fazla sevdiği ARK oyununun Pixel olan versiyonu Pixark resmi olarak oynanmaya başlandı. Pixark ise çok fazla sevilen oyun olmasının yanı sıra fiyatı ile de dikkat çekmeyi başardı. Güncel Fiyatı 40 dolar olan oyun Türkiye’de ne yazık ki çok fazla dikkat çekmedi.

PixARK Oyunu Hakkında bilgiler

Korkunç dinozorlar, sihirli yaratıklar ve sonsuz macera ile dolu engin, vahşi bir dünya olan PixARK’a hoş geldininiz.

PixARK, bu ayın başlarında Steam ve Xbox Game Preview’taki erken erişim dönemine başlıyor. Bir önceki sayıda tartışıldığı gibi, Baş Yapımcı Peter Kang, PixarK’ı hayatta kalma odaklı ARK: Survival Evolved ve Minecraft’ın toplum odaklı kavramları arasında çapraz olarak görüyor. Oyunun voksel tabanlı açık dünyalarında, oyuncular yeni büyülü unsurlarla, peyzaj terraformasyonuyla genişletilmiş savaş stratejileriyle ve ARK’nın marka mücadelesiyle eşzamanlı olarak mücadele eden doğa, yaratıklar ve düşmalar hayatta kalanlar ile daha fazla oynama yeteneğine sahiptir. Ama ilk çıkışına nasıl bakacak?

pixark bedava

  • Bir kabile oluşturmak için arkadaşlarınla takım kur veya kendi başına oyna. Vaktini çok yüksek bir kale inşa etmek için kullan veya büyük bir mağarada bir göreve çık. Bir ejderhanın üzerinde uç ve düşmanlarını sihirli bir değnekle vur veya güçlü bir T-Rex’e bin ve rakiplerini bir roketatar ile havaya uçur. PixARK dünyasında nasıl oynayacağın sana kalmış, önemli olan hayatta kalmak!

pixark indir

  • Survival Evolved’in mirasını inşa eden Kang, ekibinin PixARK için geliştirdiği erken erişim planına büyük güven duydu. “İnsanların dijital bir ürünü, konsolları ve PC’yi son sürüm olarak piyasaya sürdüğü başka yollarla yaptığını görüyoruz, ancak oyunu güncellemeye ve hataları düzeltmeye devam ediyorlar. Tüketicilerin tam ücret ödemesini istemekten rahatsızlık duyuyoruz. Oyuncuları sürece erken katılmaya, geribildirimlerini vermelerine ve bu oyunu herkesin tadını çıkarabileceği bir şeye dönüştürmemize yardım etmesini istiyoruz ”dedi.

pixark oyunu hakkında bilgiler

  • Kang, “ARK’nın çekirdek oyunda teşvik ettiği büyük bir adım” dedi. “Umarız seyirciler tasarım seçimimizi anlar ve 300 dinozorları sunucuda rekabetçi bir grup olarak tutmak zorunda kalmamaları gerektiği konusunda hemfikirdir.”

pixark oyunu inceleme

  • Bu test bittiğinde, bir sonraki adım DLC gelişmedir. Kang, “Dünya prosedürel olarak üretildiğinden, bazı hayvanlar ve nesneler sadece belirli biyomlarda doğacaktır” diye açıkladı. “DLC’yi serbest bırakmanın, her haritayı benzersiz bir şekilde ve belirli yeni yaratılmışları bulmak için oyuncular tarafından arzulanan her DLC’yi yapmak için harika bir yol olduğunu düşünüyoruz.” Başka bir deyişle, Survival Evolved’in aksine, onlarca yıl boyunca, ilk erişim, PixARK sayesinde onlarca Dinos ekledi. onları standart fiyatlı oyun için DLC olarak satacak. Örneğin, Kaya Kayağı gibi yaratıklar, belirli bir su veya dağ biyopsisinin bir parçası olarak eklenebilir.

 

  • PixARK, Mart ayında PC ve Xbox One’da erken erişime geliyor. Bitmiş sürümler de 2018’de PS4 ve Nintendo Switch’de piyasaya sürülecek.

pixark oyna

pixark fiyat

pixark hakkında bilgiler

pixel oyun

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

GÜNÜN ÖZETİ ( 31 MART )

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478