Piranha Bytes THQ Nordic Tarafından Satın Alındı

Oyun dünyasının önemli yapımcılarından birisi olan THQ Nordic yeni bir satın alım gerçekleştirdi. Kısa bir süre önce bağımsız bir oyun stüdyosu olarak kurulan Piranha Bytes THQ Nordic tarafından satın alındı.

Darksiders ve Red Faction oyunlarıyla büyük beğeni kazanan THQ Nordic, güçlenmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kurulan Piranha Bytes’ı satın aldı. Piranha Bytes, yeni kurulan Piranha Bytes GmbH şirketinin altında bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosu olarak çalışmaya devam edecek. 

Yeni Ortaklık Neler Getirecek?

Piranha Bytes ekibi bağımsız bir şekilde oyun geliştirmeye devam edecek. Oyunların yayıncılığını ise THQ Nordic yapacak. Piranha Bytes CEO’su Michael Ruve ve oyun patronu Bjorn Pankratz görevlerine devam edecek. 

THQ Nordic E3 2019’da Yeni Oyunlarını Tanıtacak

Piranha Bytes CEO’su, Michael Ruve “THQ Nordic ile başarılı ve uzun süreli bir iş ortaklığımız var ve grubu katılmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. THQ Nordic, oyun geliştirme ve yayınlama konusunda çok başarılı. Artık THQ Nordic ailesinin bir parçası olarak Piranha’yı daha ileriye taşımak istiyoruz” dedi. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Redmi K20 Pro tanıtıldı! İşte özellikleri!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478