Phil Spencer’dan güldüren açıklama

Phil Spencer

Xbox’ın patronu Phil Spencer yaptığı açıklama ile güldürdü. Spencer, bizim için başarı PlayStation’ı alaşağı etmek dedi.

PlayStation 4 ile Xbox One savaşında ağır yara alan Microsoft cephesi, Sony’nin katılmadığı E3 2019 etkinliğini de boş geçmişti. Nesilin sonuna gelirken adam akıllı bir oyun çıkaramayan Xbox cephesi, tüm umutlarını 2020 yılına saklamış durumda. Bugün ise Xbox’ın patronu diye anabileceğimiz P. Spencer’dan güldüren bir açıklama geldi.

Spencer, asıl başarının PlayStation cephesini alaşağı etmek olduğunu bunun için uğraştıklarını söyledi. Xbox patronunun bu açıklaması maalesef ki çıkardıkları oyunlar ile örtüşmüyor. Umarız bu açıklamaların altı 2020 yılında doldurulabilir.

Microsoft, Sony ve Nintendo’dan ABD’ye Gümrük Vergisi Tepkisi

Xbox patronu sözlerine; “Topluluğun neler söylediğine her zaman kulak kabartıyorum. Ancak yeşil takımın başarılı olması için diğerlerinin çuvallamasını isteyenler varsa da ben onlardan değilim. Sony ile yıllardır süren bir ilişkimiz mevcut. Sony içerisinde Windows bulunan PC’leri piyasaya sürdü. Oyunlarını yaparken bizim geliştirme araçlarımızı da kullandılar. Bugün sektörün geldiği nokta bir tarafın başarısının göstergesi bir başka şirketi alaşağı etmek değil. Bu birlikte büyüdüğümüz bir endüstri.” şeklinde devam etti.

Phil Spencer

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yeni Çıkacak Oyunlar (29 Temmuz – 4 Ağustos)

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478