Pac-Man’in Çevrimiçi Yeni Bir Oyununun Geleceği Duyuruldu

Oyun dünyasının efsanelerinden olan Pac-Man, 22 Mayıs 1980 tarihinde ilk defa insanların karşısına çıkmıştı. Basit animasyonları ve sürekleyici oynanışı sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pac-Man şimdi 40. yaşını kutluyor.

Pac-Man’in yaratıcısı olan Bandai Namco, Amazon ile birlikte efsanevi oyunun 40. doğum günü kutlamalarının bir parçası olarak oyunun yeni bir versiyonunu yayınlayacaklarını duyurdu. Pac-Man’in 40. yaşı için yayınlanan yeni oyunun ismi Pac-Man Live Studio olacak.

 

Pac-Man Live Studio’da oyuncular, Super Mario Maker da olduğu gibi kendi arenalarını yaratabilecekler. Pac-Man Live Studio, klasik tek başlarına oynamanın yanında çok oyunculu şekilde de oynanabilecek.

40 yaşındaki Pac-Man’in yeni oyununu oynamak için indirmeye de gerek olmayacak. Pac-Man Live Studio, bir Twitch sayfasından paylaşılacak. Twitch sayfasına giren oyuncular oluşturdukları Pac-Man haritasını başka insanlarla paylaşabilecekler. Paylaşılan haritalar diğer oyuncular tarafından da oylanabilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

VALORANT Resmi Çıkış Tarihini Belli Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478