Oyunlar İçin En İyi Mousepad’ler

Böylece, harika bir monitör, ayarlanabilir fare, RGB klavye ve elbette bir elma çiftliğinden daha fazla çekirdekli bir oyun PC’si ile mükemmel bir bilgisayara sahip oldunuz.Oyun oynamak için en iyi mousepad’ler, şu anda kullanmakta olduğunuz ikame cihazından büyük bir adımdır. Oyun kurulumunuzda muhtemelen en az pahalı olanlardan biri olsa da, kaliteli bir fare pedine yatırım yapmaya değer. Oyunları oynayışıyınız iyileşecek ve K / D oranınız da artacaktır.

Ayrıca, eğer RGB’ye giriyorsanız, bu günlerde klavyenizle ve farenizle (tümüyle aynı marka olduğunu varsayarak) aydınlatmalarını senkronize edebilecek bir sürü mousepad var, bu da oldukça kaygan bir masaüstü ışık şovu yapıyor. Görüşlerin bu konuya göre değişmesine rağmen, bugün satın alabileceğiniz en iyi mousepad’leri seçiyorum.

En İyi Kablosuz Şarj Mousepad – Corsair MM1000

  • Çalışırken masanızda veya en azından yakınınızda bir telefonun olması çok gerçek bir olasılık. Sadece cup diye şarj kablosuyla uğraşmadan şarj edebilmek harika olmaz mıydı? Corsair’in MM1000 Mousepad’i bu özelliğe sahip. Sağda yerleşik bir Qi kablosuz şarj pedi vardır ve bu biraz büyük mousepad’in üst köşesinde bulunur, bu yüzden içine çarpma konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca bir sürü adaptörle birlikte geliyor, böylece bir USB portu ile kablosuz olarak, sarj edebilirsiniz.

En İyi Çift Taraflı Mousepad – Corsair MM600

  • Corsair MM600 sadece şık bir mousepad değil, oyun tarzınıza bakılmaksızın son derece işlevseldir. Yüzeyi daha sağlam bir hale getirmek için içinde bir alüminyum göbek var ve mousepadinizin kaymasını engellemek için köşelerde dört adet kauçuk kapak var.
  • Işık ya da süslü bir şey yok; Her tür oyunla çalışacak sağlam, iyi yapılmış bir oyun defteri.

Bütçeniz İçin En İyi Mousepad – SteelSeries QCK

  • SteelSeries QCK mousepad, kumaştan yapılmıştır, bu nedenle mousepad’ler kadar iyidir.  Bazıları buna göz atabilir ve eski günlerden geri dönüşler yapabilir ,şiddet içeren oyunlar için mükemmel olan daha hızlı fare kaymalarına izin vermek için güzel ve pürüzsüzdür ve matın kendisi gerçekten kalın bir tabana sahiptir, bu yüzden asla masanızda hareket etmeyecektir.

En İyi Masa Mousepad – Asus ROG Kılıf

  • Bu büyüklükte birkaç mousepad olsa da, favorim ROG Kılıf. Bu büyük mousepad neredeyse üç metre genişliğindedir, bu yüzden hem klavyenize hem de farenize bol bol yer var.Kırmızı renkli Asus logosu da zevkli bir şekilde yapılır ve su geçirmez bir versiyonda da mevcuttur.

En İyi RGB Mousepad – Corsair MM800 RGB Polaris

  • RGB aydınlatma sonunda mousepad’lere geldi ve en iyi seçim Corsair MM800. Hızlı renk değişikliği ve hassas küçük hareketler için büyük bir doğrulukla sert bir yüzey sunar. Ayrıca, MM800’ü PC’ye takmak için masanıza başka bir kablo eklerken, aynı zamanda bir USB geçişi de vardır, böylece kablolu bir fareyi veya kulaklığınızı kolaylıkla mouse pad’e takabilirsiniz. Kullanışlı ve oldukça güzel.

En İyi Yapışkanlı Mousepad – Razer Sphex V2

  • Gerçekten göze batmayan ve eşi benzeri olmayan bir şey arıyorsanız, Razer Sphex V2’den başka bir yere bakmayın. Masanızın üzerinde duran bir mousepad olmak yerine, bu temelde yapışkan, yapışkan bir sırtlı sert plastik bir tabakadır.  Polikarbonat yüzey süper ince ve hızlı fare hareketleri için pürüzsüz bir işlev sunar.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • En İyi Oyuncu Mouse Listesi | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Oyunlar İçin En İyi Mousepad’ler […]

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Pain Train”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478