Oyun Hesapları Satarak İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanma yolları arasında aslında fark edilmeden büyük bir sektör haline gelen oyun hesapları ve oyun içinde kullanılan farklı unsurları satmak, bu işi profesyonelce yapan insanlara büyük paralar kazandırıyor. Oyun hesapları satarak internetten para kazanmak hakkında merak edilenleri, yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

Oyun Hesapları Satarak İnternetten Para Kazanmak

Birçok oyun severin ruhuna işlemiş ve hatta bağımlılık haline gelmiş online oyunlar, aynı zamanda bu insanların birçoğu için önemli bir kazanç kapısı haline geldi. Birçok insan, oynamış olduğu oyun hesaplarını belirli bir aşamaya getirerek ya da oyun içerisindeki değerli unsurları satarak para kazanabiliyor.

Oyun konusunda deneyimli olan birçok, özellikle yeni seri oyunların giriş ve eğitim kısımlarında zaman kaybetmeden oyunun zorlayıcı kısımlarına gelmek için, bu aşamaların geçildiği oyun hesapları satın alıyor.

Sermayesiz ve Hızlı Kazanç

Bu kazancı sağlamak için, internet bağlantınıza harcayacağınız maliyet dışında, hiçbir ücret gerekmiyor. Her ne kadar sermayesiz desek de, en büyük sermayenin zaman olduğunu da sizlere hatırlatmakta yarar var. Oynanan oyunun insanlar tarafından tercih edilmesi, zor bulunan oyun karakterleri, silahlar, güçler ve farklı nesnelere sahip olmanız, burada kazancınızı belirleyen önemli kilit unsurlardır.

 

Kostüm ve Zırh Satışları

Boş zamanlarınızı oyun oynayarak değerlendirmek ve bir yandan da kazanç elde etmek istiyorsanız, League of Legend ve Counter Strike gibi farklı pek çok oyunu tercih edebilirsiniz. Bu oyunları oynarken bir şekilde elde edeceğiniz kostüm ve zırhları, başka oyunculara satarak para kazanabilirsiniz. Örnek verecek olursak, League of Legends isimli oyun içerisinde 2009 yılında verilmiş olan Pax Twisted Fate adlı unsur, sadece online oyun firması tarafından düzenlenmiş bir fuara katılım sağlayanlara verildi.

Ki bu unsur her takılım sağlayana değil, sadece 20 bin kişiye verilmişti. Fuara katılan birçok insan ise oyun içerisindeki bu kostümü, 600 ile 100 dolar gibi hatırı sayılır fiyatlara başkasına sattı.

Oyun içi Silah ve Nesne Satışı

Oyun içinde elde edeceğiniz özel güç ve silahları satarak, gelir elde edebilirsiniz. Pokemon GO oyununda nadir görülen bir unsur yakalayarak, bunu kazanca dönüştürmeniz mümkündür.

Oyun Hesabınızı Satabilirsiniz

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, oyun hesabınızı komple birisine devrederek de, oyunlardan para kazanabilirsiniz. Üstelik oyun zorluğu, seviyesi ve hesapta bulunan nesnelerin değerine göre çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Oyun hesapları satarak internetten para kazanmak için, özellikle oyunların giriş eğitim seviyesinin zorunlu olduğu basit görevleri tamamlayıp zorunlu kısımları geçerek, yeni alıcılara kolaylık sağlamak adına hesabınızı satışa çıkarabilirsiniz.

Oyun İçi Ticaret Yapmak

Ayrıca oyun içerisindeki unsurları parayla uygun fiyata satın alıp, müşterisini bularak daha iyi bir fiyata satarak gelir elde etmekte mümkündür. Bunun için internet üzerinde kaliteli bir web platformu oluşturarak, satışlarınızı hızlandırmanız oldukça olasıdır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Stok Fotoğraf Satarak İnternetten Para Kazanma

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478