Oyun İçinde Oyun Yapmak

dreams indir

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Playstation 4 konsoluna özel olarak çıkan Dream adlı oyunu tanıtacağız. Sizde oyun hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda, yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Playstation 4 Özel Oyun

dreams indir

Playstation İçinde Oyun Yapmak

14 Şubatta çıkan oyunumuz, Media Molecule tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir oyun oluşturma sistemidir. video oyunları, video oyun mantığı ve mekaniği, varlıklar, 3D heykeller, müzik, sanat ve daha fazlası.

Sessiz bir şekilde çıkış yapan Dreams oyununun kimsenin konuşmaması çok entresan, şöyle ki bu oyunun içinde tam bir bağımsız oyun fabrikası var.

Ve Kodlama bilmeden bu Oyunun içinde Oyun Yapabiliyorsunuz! Evet Yanlış duymazdınız Kodlama, yazılım bilgisi olmadan bu oyun içerisinde, kendi hayal gücünüzü yansttığınız, kendi istediğiniz oyunu yapabilirsiniz!

Tabii her şey o kadar kolay değil, hemen yapılabilecek bir iş değil zamanla olacak bir iş bu. Ancak oynayanlara göre, oyun çok güzel bir şekilde size nasıl oyun yapabileceğinizi anlatıyor.

Şöyle bir durum var bence ileriye dönük bir çalışma dreams oyunu, bu platform içinde, potansiyel vaat eden projeler kim bilir ama bir gün Playstation için çıkabilir. Şuanlık içerisinde bulunan oyunların, oynanış süreleri ortalama 30 dakika. Bu da çok az bir oynanış süresi demek. Bir de yapımcı firma oyun motorunun gücünü görelim diye kendi yaptıkları bir oyun da var. Dreams üzerinden yapılan tüm oyunlar Dreams’in kendi platformunda yayınlanıyor. Yani Drems’te yapılan tüm oyunları oynayıp, görebiliyorsunuz.

Art Dreams oyunu, yaklaşık 3-4 saatten oluşan bir oynama süresi veriyor. İçinde farklı farklı oynanış türleri Mevcut.

Benim düşüncelerime gelecek olursak, Bence oyun Playstation 5’in içerisinde yüklü olarak gelmeli ve insanlar bu sayede üretmeye teşvik edilmeli.

Zaten oyunun yapımcısının istediği de bu yönde.

dreams indir

Sınırsız potansiyeli olan bir dünyaya adım atın

Ödüllü Media Molecule oyun stüdyosuna ait LittleBigPlanet ve Tearaway’in yaratıcılarının sunduğu Dreams, sürekli genişleyen, olağanüstü bir oyun evrenidir. Burada dünyanın dört bir yanındaki topluluk üyeleri tarafından oluşturulan oyunları keşfedebilir ve kendi oyununuzu nasıl yapabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Stüdyonun en yeni evrimi olan Oyna, Oluştur, Paylaş ilkesi ile sunulan Dreams, yaratıcılığınızı ortaya çıkarma fırsatı sunuyor. Yenilikçi, kullanımı kolay araçlarla fikirlerinize hayat verin ve ardından bunları küresel bir toplulukla paylaşın.

Dreams; yaratmak istediğiniz oyun, müzik, resim, animasyon, heykel, film ya da benzeri şeyler için sınırları olmayan olağanüstü bir dijital oyun alanıdır.

Hayalini kurduğunuz her şeyi oynayın

LittleBigPlanet ekibinin olağanüstü yeni oyununda kendi oyunlarınızı ve deneyimlerinizi oluşturun, oynayın ve paylaşın.

dreams oyna

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mount & Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478