Overwatch Doğum Günü Etkinlikleri 21 Mayısta Başlıyor

Yapımcılığını Blizzard Entertainment’ın üstlendiği Overwatch oyuncularına sevindirici haber. Blizzard tarafından yapılan açıklamada Overwatch doğum günü etkinlikleri 21 Mayısta başlıyor. Overwatch oyununun doğun günü etkinliği 10 hazirana kadar sürecek. 

Overwatch Doğum Günü Etkinlikleri Neler Sunacak?

Blizzard tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsollara için çıkan ve toplamda 40 milyon oyuncuya sahip olan Overwatch Blizzard’ın gurur kaynağı olmuştu. Yapılan açıklamada Overwatch oyununda doğum günü etkinliklerinin başlayacağı ve etkinliğin yeni kostümler, yeni kaplamalar ve yeni spreyler ile kutlanacağı belirtildi. Overwatch doğum günü partisi için altı yeni efsanevi kostüm ve üç epik kostümün getirildiğini ve Wrecking Ball, Baptiste ve Ashe için yeni dans ifadelerinin eklendiğini belirtti. 

Doğum günü etkinlikleri süresi boyunca oyuna giriş yapan oyuncular, en az bir efsanevi eşya sunan bir yağma kutusuna sahip oluyor. Etkinlik boyunca ayrıca 50 Yağma Kutusu Paketi’ni satın alan oyuncular için ayrıca ücretsiz olarak Efsanevi Doğum Günü Yağma Kutusu verilecek. 

Overwatch oyununa sahip olmak isteyen oyuncular Overwatch’ın doğum günü etkinliğinin ilk haftası olan 21 Mayıs ile 28 Mayıs tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak deneyebilecekler. Oyunu ücretsiz olarak deneyen oyuncular daha sonrasında oyunu satın alıp ilerlemelerine kaldıkları yerden devam edebilecekler. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Blizzard’dan World of Warcraft Classic İçin Hata Açıklaması OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Overwatch Doğum Günü Etkinlikleri 21 Mayısta Başlıyor […]

Sıradaki içerik:

Apex Legends ’ın Yeni Güncellemesi Duyuruldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478