BTS Summit 9’a Katılacak Son Üç Aday Belli Oldu

OpTic Gaming, paiN Gaming ve LDI , Kaliforniya’da 25-29 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan BTS Summer 9 için son üç noktayı dolduracak.

Dün, Zirvenin Ötesinde, Kuzey Amerika’nın yükselen yıldızlarının, OpTic Gaming’in ve Brezilya’nın sevgililerinin paiN Gaming’in, Uluslararası 2018’den önce yaz son profesyonel etkinliğinde yarışmak için bir daveti kabul ettiğini açıkladı.

Let’s Let It (eski Kinguin), yerlerine diş ve çivi çarptılar, BTS Yaz Kupası’nda Rüzgar ve Yağmur 3: 2’yi geride bıraktılar.

İlk iki maç LDI lehine gitti, ancak WaR ikinci iki maçı öne sürerek ve beşinci oyunu zorlayarak sert geri döndü. Sonunda satırdaki her şeyle bir bo1’e indi. Son maçta Polonyalı takım lehine ezici bir zaferdi ve Natan “Exotic Deer” Michalewicz, 10: 0: 17 kayıtla LDI’ye 40:14 zafer kazandı.

Bu, Polonya Zirvesi’nin BTS Zirvesi serisindeki ikinci görünümü, geçen sonbaharda BTS Summit 8 için Kinguin olarak nitelendirilecek. Sonunda zirveye çıkarak zirvede 3-4’uncu sırada yer aldı ve zirvede Krallar ve rakipleri olan Virtus.Pro ile karşılaştı.

Üç ekip 25-29 Temmuz tarihleri arasında Los Angeles, California’daki BTS evinde düzenlenecek altı takım turnuvasında Fnatic, Evil Geniuses ve VGJ.Storm’a katılacak. Format, ödül havuzu ve yetenek hakkında daha fazla bilgi gelecek.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS #17.1 Yama Notları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478