Nintendo Switch XL Modeli Bekleyenlere Kötü Haber

Nintendo’nun bu yıl içerisinde Nintendo Switch Lite ve Nitendo Switch XL modellerini tanıtmasını bekleniyordu. Ortaya çıkan son bilgiler doğrultusunda Nintendo Switch XL bekleyenlere kötü haber geldi.

Nintendo’nun bir süredir yeni Nintendo Switch modelleri üzerinde çalıştığı biliniyordu. Nintendo Switch Lite ve Nintendo Switch XL modelleri olacağı düşünülen yeni Switch modellerinden, Nintendo Switch Lite duyuruldu. Nintendo Switch modelinin kırpılmış sürümü olarak karşımıza çıkan Nintendo Switch Lite modeli uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Ancak kullanıcılar yüksek ekran boyutuna ve daha yüksek özelliklere sahip olacak olan Nintendo Switch XL modelini beklemeye koyuldu. 

Nintendo’nun Nintendo Switch Lite modelini tanıtmasının ardından tüketiciler Nintendo Switch XL modelinin de tanıtılmasını bekliyordu. Beklenen gerçekleşmedi ve Nintendo Amerika başkanı Doug Bowser, Nintendo Switch Lite’ın şu anda yolda olan tek revizyon olacağını ve Nintendo Switch XL modelinin henüz gelmeyeceğini açıkladı. 

Nintendo Switch XL Modeli Bekleyenlere Kötü Haber

Ortaya çıkan bilgilere göre Nintendo Switch Lite modeli bu tatil döneminde çıkacak olan tek Nintendo Switch modeli olacak ve Nintendo Switch XL modeli bir süre daha gelmeyecek. Sadece taşınabilir bir oyun konsolu olan Nintendo Switch Lite modeli yurt dışında 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Nintendo Switch Lite modeli ilk Nintendo Switch modelinden 100 dolar daha uygun fiyat etiketine sahip. Gri, sarı ve turkuaz renk seçeneklerine sahip olacak olan Nintendo Switch Lite modeli ayıca özel Pokémon Sword ve Shield versiyonları da bulunacak. 

5.5 inç büyüklüğünde parlaklık ayarı sunmayan bir ekran ile gelecek olan Nintendo Switch’in ekranı 720 p yani HD çözünürlük sunuyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Nintendo Switch Lite modeli yurt dışında 20 Eylül tarihinde satışa sunulacak. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Yeni Çıkacak Oyunlar (22 Temmuz – 29 Temmuz) | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Nintendo Switch XL Modeli Bekleyenlere Kötü Haber […]

Sıradaki içerik:

Call of Duty Modern Warfare 200 Kişilik Battle Royale Modu Sunacak

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478