Nintendo Switch aradığı kanı Xbox ile bulacak!

Nintendo Switch

Nintendo Switch için Xbox Game Pass sisteminin geleceği söyleniyor. Peki, bu sistem Nintendo Switch üzerinde nasıl çalışacak?

Nintendo ile ilgili tahminleri doğru çıkan kaynaklar bugün Nintendo ile Microsoft’un işbirliği yaptığını aktardı. Söylenene göre; Xbox One’ın Game Pass sistemi Switch’e gelecek. Ancak bu noktada iki ihtimal bulunuyor. Ya Game Pass, Switch üzerinden Stream edilecek ya da Game Pass oyunları Switch’e portlanacak. Çünkü Switch’in Xbox One oyunlarını çalıştıracak gücü maalesef ki yok.

Nintendo Switch ile Xbox One güçlerini birleştiriyor!

Söylentilere göre ilk etapta Ori and the Blind Forest ve Cuphead oyunları Switch’e portlanacak. Daha sonra ise Gears of War ve Halo gibi Xbox’ın efsanevi oyunları Switch’e gelecek. Stream olayına gelecek olursak, Switch dock modunda 1080P el modunda ise 720P çözünürlük sunuyor. El modu için 720P Stream şu anki teknoloji ile çok yaygın olarak kullanabilecekken aynı şey 1080P için pek mümkün görünmüyor.

Crysis Karakterleri Apex Legends’a Geliyor!

1080P Stream mümkün olsa bile Switch’in Wi-Fi’si üzerinden bunu gerçekleştirmek çok zor. Bu yüzden Switch kullanıcıları ethernet dönüştürücü satın alması gerekiyor. Bakalım Nintendo kendi tabularını yıkıp, Switch’i Stream makinesine dönüştürecek mi yoksa el konsolu kavramını terk etmemek için oyunları Switch’e uyarlatacak mı?

Nintendo Switch

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Doğruluğu Net Olmayan 11 Yeni Apex Karakteri | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Nintendo Switch Aradığı Kanı Xbox Ile Bulacak! […]

Sıradaki içerik:

Nvidia GTX 1660 Ti Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478