Ninja Apex Legends Büyük Bir Fırsat Kaçırdı

Twitch’in en popüler yayıncısı Ninja Apex Legends büyük bir fırsat kaçırdı dedi. İşte Ninja’nın Apex Legends hakkındaki sözleri. 

2019 yılının Şubat ayında piyasaya sürülen ve kısa bir süre içerisinde başta Fortnite olmak üzere PUBG ve diğer oyunları zorlayan Apex Legends düşüşe geçti. İlk çıkışının ardından iki aylık süre zarfında büyük işlere imza atan oyun EA’nın göz bebeği haline gelmişti.

NİNJA CNBC’YE KONUK OLDU

Ancak EA’nın Apex Lengends oyununda başarılı bir strateji izlememesiyle birlikte oyun gelirleri ciddi anlamda düşmüştü. Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel Halo oyuncusu Ninja, yaptığı yayınında Apex Legends oyunu hakkında düşüncelerini dile getirdi. Ninja’nın Apex Legends oyunu hakkında görüşleri şöyle : “Fortnite oyunundan Apex Legends oyunu oynamak için kimsenin ayrılacağını düşünmüyorum. Apex Legends oyunu hakkında her zaman söylediklerimi yeniden söyleyeceğim. Apex Legends oyunu cidden inanılmaz. Silah kullanımı ve oyun dinamikleri mükemmeldi hatta inanılmazdı. Yeni ve heyecan verici içerikler sunamayan Apex Legends büyük bir fırsatı kaçırdı. Oyun artık bayatladı. Oyun geliştiricilerine yeni birkaç şey ekleyerek harika işler başardıklarını söyleyecek kimseler yok” dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Ünlü Twitch Yayıncısı Ninja Kitap Yazmaya Hazırlanıyor | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Ninja Apex Legends Büyük Bir Fırsat Kaçırdı […]

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass bu yıl coşacak!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478