Niantic Tarafından Geliştirilen İlk Uygulama Field Trip Kapatılıyor

Son zamanlarda Pokémon Go, Harry Potter: Wizard Unite ve Ingress gibi oyunlara imza atan Niantic tarafından geliştirilen ilk uygulama Field Trip kapatılıyor. 

Arttırılmış gerçeklik teknolojisini çok iyi kullanarak mobil oyunlarda bir devrim yaratan Niantic yeni oyunlarıyla birlikte gelirlerini arttırmıştı. Niantic, kısa bir süre önce yayınladığı Harry Potter : Wizards Unite oyunuyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Popüler oyun stüdyosu haline gelen Niantic tarafından geliştirilen ilk uygulama Field Trip için kötü haber geldi. 

Field Trip Kapatılıyor

Niantic tarafından yayınlanan blog gönderisinde “Bugün, önümüzdeki süreçte Field Trip uygulamasının kapatılacağını duyurmak için bu yazıyı paylaşıyoruz. Pek çok açıdan Field Trip uygulaması bizim misyonumuzu yansıtan bir uygulama oldu. Dünyayı keşfet, yeni arkadaşlar edin, egzersiz yap ve dışarı çık” diyerek Niantic misyonunu bir kez daha duyurmuş oldu. 

Pokemon Rumble Rush Android ve iOS Platformlarına Geliyor

Field Trip uygulamasına kullanan kullanıcılara Niantic yeni bir sürümün gelebileceği ile ilgili ipuçları da verdi. Niantic tarafından yapılan açıklamada “Çalışmaya öncelik vermemiz gerek, böylece dünya çapındaki milyonlarca oyuncuya inanılmaz bir arttılmış gerçeklik deneyimi sunabiliyoruz. Bu durum belki de Field Trip uygulamasının yeniden tasarlanacak bir sürümünü geri getirebilir” dedi. 

Niantic tarafından ilk olarak 2012 yılında piyasaya sürülen Field Trip ilk olarak Google Play Store’da yer alıyordu. Kısa sürede pek çok kişi tarafından kullanılan uygulamanın kapatılacak olması üzücü.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Metro Exodus Türkçe Yaması Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478