NFS Heat Studio iOS için yayınlandı!

NFS Heat Studio

NFS Heat oyunu için geliştirilen ve araçları modifiye etmenize imkan sunan NFS Heat Studio bugün iOS için yayınlandı.

EA’in yeni NFS oyunu Heat, geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek olan yeni NFS oyunu, NFS: Underground gibi modifiye işlemine imkan sunacak. EA, modifikasyonu bir tık ileriye taşımak adına bugün iOS için NFS Heat Studio isimli uygulamayı yayınladı.

Bu uygulama ile araçları hem fiziksel hem de donanımsal olarak modifiye edebiliyorsunuz. Bu modifiyeleri daha sonrasında ise oyuna aktarabiliyorsunuz.

Cars sekmesi tüm arabalarınıza erişmenizi sağlıyor. Özel arabalarınızı güncelleyin ve favorilerinizi Showroom’a ekleyin. Daha fazla araba mı istiyorsunuz? Her hafta en havalı arabalarla dolu bir Container sizin olacak. Bazıları çok özel oldukları için arabalarınızı özelleştirerek, yeni kaplamalar oluşturarak veya koleksiyonunuzda zaman geçirerek kazanabileceğiniz ilerleme puanlarıyla açılabiliyor.

Favori arabalarınızın gösterildiği Showroom’a girmek için uygulamayı açın. Burada almak için mücadele vermeniz gereken en iyi arabalar var. Yeni tasarımlar ekleyerek veya Workshop’ta bir klasiği elden geçirerek değişiklik yapabilirsiniz.

Burada arabalarınızı özelleştirin. Uçuk gövde kitleriyle, tekerleklerle, egzozlarla ve fazlasıyla çılgınlığınızı gösterin. Color Selector ile son rötuşlardan cam boyalarına kadar her ayrıntıda tarzınızı yansıtın. Wrap Editor ile özel tasarımlar yaratın.

NFS Heat Studio

Capture Lab’de fotoğraf veya video çekin, favori arabalarınızı garaj yolundan otoyola kadar birçok yere montajlayın. Çekimlerinizi Facebook, Instagram ve Twitter’da paylaşın ya da daha sonra paylaşmak için Galerinize ekleyin.

Özelleştirilmiş arabalarınızın neon ışıklarını NFS Heat’in caddelerinde görmek ister misiniz? Lansman sonrası EA Hesabınıza giriş yaparak (veya hesap oluşturarak) arabalarınızı sürebileceksiniz

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Whatsapp Çöktü Mü?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478