En İyi Netflix Filmleri

En İyi Netflix Filmleri

Netflix en iyi filmler sizler için düzenlendi. Birbirinden farklı kaliteli içerikler ile hizmet vermeye devam eden oyunpixel, film sektöründe de sizlere en izlenebilir içerikleri sağlamaya devam edecek.

Netflix En İyi Filmler

 • Annihilation (2018)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Bir biyolog, yasaların uygulanmadığı gizemli bir bölgeye tehlikeli, gizli bir keşif için kaydolur.

 • The Ritual (2017)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Kolej arkadaşlarından oluşan bir grup ormana gitmek için yeniden bir araya geliyor, ancak ormanda onları izleyen tehditkar bir şeyle karşılaşıyor.

 • The Gift (2015)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Geçmişten Gelen, yönetmenliğini ve senaristliğini Joel Edgerton’ın üstlendiği, psikolojik gerilim ve gizem türlerindeki 2015 yapımı Amerikan filmi.

 • Hot Fuzz (2007)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Yetenekli bir Londra polis memuru karanlık bir sırrı barındıran küçük bir kasabaya transfer edilir.

 • Midnight Special (2016)

En İyi Netflix Filmleri,

Filmin konusu:Bir baba ve oğul, hükümetin ve çocuğun özel güçlerine çekilen bir kültün izlediği koşuya devam eder.

 • Moon (2009)
 En İyi Netflix Filmleri
Filmin konusu:Astronot Sam Bell, Ay’a yaptığı üç yıllık sürgünün sona ermesine karşı, son derece kişisel bir karşılaşma yaşadı. Burada bilgisayarıyla birlikte çalışan, GERTY, gezegenimizin güç sorunlarının azaltılmasına yardımcı olan bir kaynaktan Dünya parsellerine geri gönderiyor.
 • Rogue One: A Star Wars Story (2016)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu: Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ya da sadece Rogue One, Gareth Edwards tarafından yönetilen ve görsel efekt yönetmeni John Knoll’dan gelen bir fikir ile Gary Whitta ve Chris Weitz tarafından yazılmış olan 2016 yapımı Amerikan epik uzay operası.

 • Donnie Darko (2001)
En İyi Netflix Filmleri
Filmin konusu:Donnie Darko, 2001 yapımı, yönetmenliğini Richard Kelly’nin yaptığı fantastik filmdir. Başrollerini Jake Gyllenhaal, Jena Malone ve Drew Barrymore paylaşmaktadır. Film soundtrack’i Gary Jules’in Mad World şarkısıdır.
 • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Bir numaralı NASCAR sürücüsü Ricky Bobby, en iyi arkadaşı ve takım arkadaşı Cal Naughton Jr ile bir anlaşma sayesinde yığının üstünde kalıyor.
 • Deadpool (2016)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Deadpool, Tim Miller’ın yönetmenliğini yaptığı, 2016 Amerikan yapımı aksiyon-komedi türündeki süper kahraman filmidir. Ünlü Marvel çizgi roman karakteri Deadpool’dan uyarlanmıştır.
 • In Bruges (2008)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:In Bruges, İrlandalı oyun yazarı Martin McDonagh’ın yazıp yönettiği film. Belçika’nın Brugge şehrinde çekilmiştir.

 • Star Wars: The Force Awakens (2015)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor, Yıldız Savaşları serisine ait, ABD’de 18 Aralık 2015’te gösterime giren epik bilim-kurgu uzay operası türlerinde bir filmdir.

 • Guardians of the Galaxy (2014)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Guardians of the Galaxy, Marvel Comics’in aynı adlı süper kahraman ekibinden uyarlanan Amerika yapımı bilim kurgu-süper kahraman filmi. Film, Marvel Studios tarafından üretilmiştir.

 • Hellboy (2004)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Hellboy, Guillermo del Toro’nun yönetmenliğini yaptığı ve başrollerinde Ron Perlman ve Doug Jones’un oynadığı 2004 yapımı fantastik filmdir.

 • The Prestige (2006)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Prestij, yönetmenliğini Christopher Nolan’nın yaptığı 2006 yılı ABD, Birleşik Krallık ortak yapımı film. Yazar Christopher Priest’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmin özgün adı The Prestige’dir.

 • Okja (2017)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Genç bir kız, güçlü ve çok uluslu bir şirketin en iyi arkadaşını kaçırmasını engellemek için her şeyi riske ediyor.

 • Anchorman 2: The Legend Continues (2013)
En İyi Netflix Filmleri
 Filmin konusu:1970’lerin arkasında, San Diego’nun en çok tanınan habercisi Ron Burgundy, New York Şehri’nin ilk yirmi dört saatlik haber kanalına fırtına ile geri döndürüyor.
 • It Follows (2015)

En İyi Netflix Filmleri

 Filmin konusu:Peşimdeki Şeytan, yönetmenliğini David Robert Mitchell’ın üstlendiği, 2015 yılında vizyona giren Amerikan yapımı doğaüstü korku filmi. Film, cinsel karşılaşma sonrasında doğaüstü bir varlık tarafından takip edilen bir kızı anlatmaktadır
 • Back to the Future (1985)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Geleceğe Dönüş, Robert Zemeckis’in yönetmenlik, Bob Gale’ın yardımcı senaristlik, Steven Spielberg’in yürütücü yapımcılık yaptığı, 1985 yapımı bilim-kurgu, macera ve komedi türündeki filmdir.

 • The Descent (2005)

En İyi Netflix Filmleri

 Filmin konusu:Altı kız arkadaş mağara inişi yapacakları korkusuz bir tatil için bir araya gelmişlerdir. Beklenmedik bir kayanın düşüşü girdikleri mağarada çıkış yollarını kapatır. Labirenti andıran tünellerde çıkış yolunu ararlarken, kendilerini bir anda karanlıkta yaşamaya adapte olmuş aç ve saldırgan yaratıkların avı olarak devam eder.

 • Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Shire’dan bir sekiz Hobbit ve sekiz arkadaş, güçlü Tek Yüzüğü yok etmek ve Orta Dünya’yı Karanlık Lord Sauron’dan kurtarmak için bir yolculuğa çıktılar.

 • The Sixth Sense (1999)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Altıncı His, M. Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği, 1999 yapımı psikolojik korku filmidir.

 • Captain America: Civil War (2016)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı aynı adlı Marvel Comics’in Civil War çizgi roman serisinden uyarlanmış, 2016 yılında vizyona girmiş Bilim kurgu – Aksiyon – Macera filmidir.

 • As Good As It Gets (1997)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:As Good as It Gets, Jack Nicholson’ın En İyi Erkek Oyuncu Helen Hunt’ın En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nı kazandığı 1997 yapımı Amerikalı filmi. Film yoğun olarak yazar olan Melvin Udall ile garson Carol Connelly’in arasında geçmektedir.

 • The Shawshank Redemption (Esaretin Bedeli)

En İyi Netflix Filmleri

Filmin konusu:Esaretin Bedeli, Frank Darabont’un senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman’ın yer aldığı 1994 yapımı Amerikan dram filmidir.

Sizler de en beğendiğiniz netflix filmlerini yorumlarda yazabilirsiniz.